Zastanawiasz się, jakie fryzury kręcą chłopców? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie.

Większość z nas chce podobać się chłopcom. To ze względu na nich poświęcamy mnóstwo czasu na zabiegi upiększające, wybieranie stroju, makijaż czy fryzurę. W tym wpisie skupimy się szczególnie na tym ostatnim aspekcie. Jakie fryzury podobają się chłopakom najbardziej? Przekonaj się!

#1. Loki. Chłopcy lubią dziewczyny z romantycznymi falami na głowie, bo kojarzą im się z niewinnością.

#2. Kucyk. Włosy ciasno upięte na czubku głowy, mają w sobie pazur. Jeśli do tego dołączysz mocno podkreślone oczy, będziesz wyglądać seksownie. Jeśli na takim efekcie Ci zależy to polecamy tę właśnie fryzurę.

#3. Rozpuszczone. Proste, rozpuszczone włosy podobają się wielu chłopakom. Im dłuższe, tym lepiej. Nie warto jednak specjalnie ze względu na płeć brzydszą niszczyć sobie włosów i katować je prostownicą. Naturalny look jest w modzie!

Tak naprawdę chłopcy nie lubią kombinowania i dla nich im prościej, tym lepiej. Z tego powodu większość z nich nie przepada za różnego rodzaju kokami, a z kolei warkocze są dla nich zbyt dziecinne.

Jaka jest Wasza ulubiona fryzura? Napiszcie nam w komentarzach!

Czytaj także: Czego chłopcy nie lubią w dziewczynach

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Mój ulubiony typ wpisów internetowych o charakterze poradników – „co kręci chłopców, jedyny sposób, by zdobyć dziewczynę…”. Zupełnie się z tym nie zgadzam i to tylko mąci w głowach.
    Podstawowa zasada atrakcyjności: jeżeli człowiek o siebie dba, jest atrakcyjny. Jak się tutaj połapać, skoro jeden wpis radzi tak, a drugi inaczej? Poradniki takiego typu są zupełnie nieadekwatne z prostej przyczyny: każdemu podoba się co innego. My też nie możemy na siłę chcieć dostosować się pod czyjeś gusta. Jakkolwiek tandetnie to zabrzmi, należy po prostu zachować rozsądek w tych całych relacjach damsko-męskich i być sobą. I zapamiętać sobie raz na zawsze: to ja samostanowię o mojej osobie, ja podobam się sobie i jeżeli coś ci nie bangla, to się bujaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj