Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, co odstrasza chłopców w dziewczynach? Zapytałyśmy o to paru przedstawicieli płci brzydszej.

Spytałyśmy ostatnio kilku chłopców, co ich odstrasza w płci przeciwnej. Ich odpowiedzi są bardzo różne i mogą Cię zaskoczyć! Jeśli jesteś ciekawa, to czytaj dalej!

Wręcz nienawidzę w dziewczynach tego, że nigdy nie są zdecydowane. Jednego dnia Cię kochają, drugiego trochę mniej, a potem cię nienawidzą… Bartek, 16 lat.

Nic nie irytuje bardziej niż dziewczyny, które toczą z ciebie bekę i powtarzają, że mają dystans do siebie, a po jednym żarcie skierowanym w ich stronę, obrażają się na wieki. Przemek, 15 lat

Niektóre dziewczyny mają święte przekonanie o swojej racji. Nawet, gdy chcesz im dać radę, to biorą to za złośliwą uwagę i nie dają tobie dojść do słowa. Janek, 15 lat.

Nie znoszę, gdy dziewczyny dodają mnóstwo efektów na zdjęciach, choć w realu wyglądają zupełnie inaczej. Takie dziewczyny sprawiają wrażenie zakompleksionych, skoro nie chcą pokazywać swojego prawdziwego oblicza. A gdy dziewczyna nie podoba się sobie, to jak ma podobać się chłopakom? Szymon, 16 lat

Nie lubię w dziewczynach fałszywości, gdy np. napiszesz do nich wiadomość, a one przekształcą twoje słowa, powtarzając je komuś innemu. Wychodzi z tego niezły bajzel i to oczywiście chłopak ma przepraszać! Kacper, 15 lat.

Nie lubię poczucia „zarąbistości”, bo jest to trochę słabe, że gdy poznaje się jakąś dziewczynę, ona zaczyna się przechwalać, jaka to ona nie jest super. Robert, 14 lat

Strasznie nie lubię i mnie irytują dziewczyny, które mówią źle o sobie. W sensie gadają, że są brzydkie, grube i tak dalej. Moim zdaniem każda dziewczyna ma w sobie coś wyjątkowego. Marek, 16 lat. 

A co Was – Dziewczyny – denerwuje w płci przeciwnej? Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach! 🙂

 

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

  1. Chłopcy są tacy że jak sie zakochają to obrazają i wgl te dziewczyny by żaden inny nie powiedział że ją kocha bo przecież jej tak nienawidzi! Ochhh. Przyznawajcie sie i mówcie nam że nas kochacie bo my tp lubimy słyszeć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj