uroda

Chciałabyś ukryć wysokie czoło? Sprawdź, jakie fryzury będą dla Ciebie najlepsze!

Fryzury na wysokie czoło

Zanim dobierzesz dla siebie idealną fryzurę, która zatuszuje Twoje mankamenty, zacznij od określania kształtu swojej twarzy.

Fryzury na wysokie czoło

Dla posiadaczek wysokiego czoła, najlepsza będzie oczywiście grzywka. Do wyboru masz 3 opcje: prosta, wycieniowana lub zaczesana na bok.

Fryzury na wysokie czoło

Zanim zdecydujesz się na grzywkę, upewnij się, czy odsłonięte czoło na pewno nie pasuje do Twojego typu urody. Wiele dziewczyn wygląda korzystnie bez grzywki, mimo, iż mają wysokie czoło.

Inne sposoby na ukrycie wysokiego czoła. Jeśli nie jesteś zwolenniczką grzywek, spróbuj odwrócić uwagę od czoła za pomocą, chusty, czapki lub ozdobnych spinek do włosów. Odpowiedni makijaż również może w pewnym stopniu odwrócić uwagę od czoła – pamiętaj, że ciemne ukrywa, a jasne uwydatnia. Zaprzyjaźnij się z pudrem brązującym (najlepiej matowym, który nie ma świecących drobinek) i nałóż go na czoło. Brodę i policzki możesz z kolei rozjaśnić.

Jakich fryzur powinnaś unikać? Przede wszystkim zrezygnuj z wysokich upięć, które dodatkowo wydłużą optycznie Twoją twarz. Krótkie cięcia również mogą wyglądać niekorzystnie w Twoim przypadku.

Jeśli nie wiesz, w jakiej fryzurze będziesz wyglądać najlepiej, warto udać się do stylisty lub skorzystać z darmowego kreatora fryzur dostępnego w Internecie.

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here