Źródło: Pinterest

Masz wysokie czoło i chciałabyś je ukryć? Sprawdź, jakie fryzury będą dla Ciebie najlepsze!

Fryzury na wysokie czoło

Zanim dobierzesz dla siebie idealną fryzurę, która zatuszuje Twoje mankamenty, zacznij od określania kształtu swojej twarzy.

Fryzury na wysokie czoło
vitalogy.pl

Dla posiadaczek wysokiego czoła najlepszą fryzurą jest oczywiście grzywka. Do wyboru masz 3 modne opcje: prosta, wycieniowana albo zaczesana na bok.

Fryzury na wysokie czoło
Źródło: Pinterest

Zanim zdecydujesz się na grzywkę, upewnij się, czy odsłonięte czoło na pewno nie pasuje do Twojego typu urody. Wiele dziewczyn wygląda korzystnie bez grzywki, mimo, iż mają wysokie czoło.

Inne sposoby na ukrycie wysokiego czoła. Jeśli nie jesteś zwolenniczką grzywek, spróbuj odwrócić uwagę od czoła za pomocą, chusty, czapki lub ozdobnych spinek do włosów. Odpowiedni makijaż również może w pewnym stopniu odwrócić uwagę od czoła – pamiętaj, że ciemne ukrywa, a jasne uwydatnia. Zaprzyjaźnij się z pudrem brązującym (najlepiej matowym, który nie ma świecących drobinek) i nałóż go na czoło. Brodę i policzki możesz z kolei rozjaśnić.

Jakich fryzur powinnaś unikać? Przede wszystkim zrezygnuj z wysokich upięć, które dodatkowo wydłużą optycznie Twoją twarz. Krótkie cięcia również mogą wyglądać niekorzystnie w Twoim przypadku.

Jeśli nie wiesz, w jakiej fryzurze będziesz wyglądać najlepiej, warto udać się do stylisty lub skorzystać z darmowego kreatora fryzur dostępnego w Internecie.

Czytaj także: Skuteczne sposoby na rozdwojone końcówki włosów

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj