Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Ryb!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Ryb!

Horoskop mosny: Ryby

Neptun, Jowisz i Wenus sprawią, że twoje życie uczuciowe będzie bardzo urozmaicone. 2016 rok przyniesie ci wiele uniesień, erotycznych przygód, ale i poważnych partnerskich decyzji. Zacznij zwracać uwagę na praktyczną stronę życia we dwoje. Zadbaj i zaopiekuj się tymi, których kochasz. Ktoś w tym roku zwróci twoją uwagę i zostanie w twoim sercu na dłużej. Postaraj się wyglądać pięknie, daruj przyjaciołom wszystkie przewinienia i ciesz się sympatycznym czasem. Kto chce zdobyć twoje serce, ten powinien bardziej niż dotychczas się starać.

Przychylne Ci znaki

Zaufaj w miłości Bykom, Pannom i Skorpionom, one zapewnią ci emocjonalne bezpieczeństwo oraz porozumienie dusz i ciał. Barany i Strzelce będą zabiegać o twoje względy, warto dać im szansę, nawet jeśli mają inny temperament od ciebie. Możesz nie dogadać się z dumnymi Lwami.

Dla singli

Jowisz dodaje ci odwagi i ochoty na zmianę. Wychodź ze znajomymi, baw się, tańcz do białego rana, korzystaj z życia. W tym roku będziesz miał większe powodzenie w miłości. Uwierz w swoje zalety, a szybko zdobędziesz partnera do tańca, a nawet i życia. Wenus jest ci przychylna w dnia: 12.03-5.04, 17.06-11.07, 23.09-17.10, wtedy szukaj swojego szczęścia. Wenus będzie stawiała na twojej drodze osoby zdecydowane na walkę o twoje serce do upadłego. Wakacje mogą przynieść nową miłość. Aż do początku września twoja dobra passa będzie trwać, nie marnuj więc czasu i umawiaj się na randki aż do skutku. Jesień sprzyja także romantycznym wyjazdom i wycieczkom. Zaryzykuj i powiedz tak komuś, kto od dawna stara się o twoje względy.

Dla związku

Przestań mieć wątpliwości, zaakceptuj partnera takim, jaki jest. Czy rzeczywiście uważasz, że powinien on zmienić się w rycerza na białym koniu czy piękną księżniczkę? Korzystaj z życia, doceń wspólne radości dnia codziennego, a na nowo odżyją w was głębokie emocje. Jesienią staniesz się bardziej rozmowny i towarzyski, co korzystnie wpłynie na wszystkie małżeńskie sprawy.

 Czytaj także: Horoskop miłosny: Wodnik

Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj