Źródło: Favim

Horoskop na listopad dla każdego znaku zodiaku.

Sprawdź, co czeka Cię w listopadzie.

Baran

Będziesz mieć mnóstwo nowych planów, z których część będzie dotyczyć życia towarzyskiego. Nie zapominaj jednak o szkole i postaraj się znaleźć sposób na wydajniejszą naukę. Nie bój się prosić o pomoc osoby bardziej doświadczone od Ciebie. Odetnij się od spraw, które ciągną Cię w dół, a skup się na tych, które przynoszą Ci jakieś korzyści.

Miłość. Kieruj się rozumem, a nie sercem. Spotkanie z chłopakiem nie musi od razu oznaczać związku, dlatego nie oczekuj zbyt wiele, a po prostu ciesz się chwilą.

Bliźnięta

W listopadzie będziesz mieć szansę na poznanie nowych osób. Nie zapominaj jednak o starych znajomościach i popracuj nad ulepszeniem tych relacji. Twoje życie towarzyskie będzie kwitło.

Miłość. Otwórz się na nowe znajomości, nawet jeśli oznacza szukanie ich w miejscach, dotąd Ci nie znanych. Nowe osoby okażą się szalenie inspirujące.

Lew

Zostaniesz wciągnięta w konflikt, w którym obie strony będą oczekiwały, że opowiesz się po ich stronie. Zajęcie jakiegoś stanowiska, tak aby nie zranić żadnej ze stron, nie będzie łatwe. W szkole dopadnie Cię kryzys. Przesilenie jesienne sprawi, że Twoje samopoczucie i energia zdecydowanie spadną. To dobry moment, żeby poukładać swoje sprawy i podjąć wreszcie decyzje, których próbowałaś uniknąć.

Miłość. Zamiatanie problemów pod dywan nie jest dobrym pomysłem. Wyjaśnij wszystko i zdecyduj czy lepiej jest się rozstać, czy walczyć o ten związek.

Waga

W listopadzie sporo czasu poświęcisz na przemyślenia i refleksje, ale to chwilowe odseparowanie się od otoczenia da Ci kopa do działania. To dobry moment, żeby zająć się swoim hobby. Określ również swoje priorytety i skup się na nich.

Miłość. Po burzy zawsze wychodzi słońce. W listopadzie uda Wam się przezwyciężyć kryzys i wyjść na prostą.

Strzelec

W tym miesiącu rozpierać Cię będzie energia, którą będziesz chciała zarazić cały świat. Uważaj, żeby nie przytłoczyć nią innych, bo mogą poczuć się osaczeni. Nie każdy musi mieć takie samo zdanie jak Ty, więc uszanuj to, zamiast wchodzić w dyskusje. Pamiętaj o odpoczynku.

Miłość. W listopadzie pojawi się szansa na uczucie między Tobą, a dobrym znajomym. Bądź czujna!

Wodnik

Sporo osób będzie Cię prosić o pomoc, co niekoniecznie będzie dla Ciebie dobre. Nie pozwól się wykorzystywać i jeśli czujesz, że coś jest ponad Twoje siły, nie wstydź się powiedzieć ,,nie”.

Miłość. Niektórych decyzji nie da się odwlekać w nieskończoność i trzeba będzie w końcu się określić. Listopad to dobry moment.

Byk

Dopadnie Cię przesilenie i będziesz potrzebowała po prostu odpocząć. Sprawy szkolne, domowe, a nawet miłosne odejdą na drugi plan. Skup się na sobie i naładuj baterie. Zadbaj o swoje zdrowie.

Miłość. Nie rzucaj się na pierwszego chłopaka , który zwróci na Ciebie uwagę. W tym wypadku cierpliwość popłaca, bo możesz poznać kogoś lepszego.

Rak

Poczujesz się ograniczona i zatęsknisz za przestrzenią oraz wolnością. Czas wolny poświęć na rozwijanie swoich pasji i poszerzanie horyzontów. W szkole pokaż, że jesteś kreatywna, a zostanie to docenione. Twoja pewność siebie wzrośnie.

Miłość. Jeśli jesteś w związku to spróbuj przezwyciężyć rutynę i zrobić coś szalonego. Jeśli jesteś singielką to bacznie rozglądaj się wokół siebie, bo pojawi się szansa na poznanie kogoś interesującego.

Panna

Twoja rodzina poczuje się zaniedbana i głośno o sobie przypomni. Poświęć im trochę czasu, a wszystkim Wam wyjdzie to na dobre. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, ale nie zaniedbuj swoich obowiązków.

Miłość. Szczera rozmowa z partnerem pozwoli Wam znaleźć złoty środek pomiędzy wizją związku, a szarą rzeczywistością.

Skorpion

Będziesz odczuwać potrzebę zamanifestowania swojej niezależności przed rodziną, co zostanie zinterpretowane jako nastoletni bunt i może wywołać konflikt. Nie poddawaj się jednak od razu, szczególnie jeśli jesteś pewna swoich racji.

Miłość. Pielęgnuj relacje z płcią przeciwną, a możliwe że któraś z nich przejdzie na wyższy poziom.

Koziorożec

W listopadzie będziesz skupiona głównie na sobie. Zadbaj o swój interes, a jeśli pojawi się propozycja pomocy, to jej nie odrzucaj. Nie zawsze musisz polegać tylko i wyłącznie na sobie.

Miłość. Uporządkuj swoje relacje. Nie ma nic gorszego niż tkwienie w zawieszeniu.

Ryby

Skupisz się na szkole, a reszta spraw zejdzie na dalszy plan. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem udziału w konkursie to powinnaś się na niego zdecydować. Kółko dodatkowe to także dobry pomysł.

Miłość. Kłótnia wisi w powietrzu. Nie daj się jednak ponieść emocjom i zachowaj zimną krew. Zamiast mówić w gniewie rzeczy, których później będziesz żałować, lepiej wyjdź i wróć do rozmowy, gdy ochłoniesz.

Horoskop na listopad

Źródło tekstu: https://www.moj-codzienny-horoskop.com | Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj