Źródło: Pinterest

Alicja ma dość tego, że jej chłopak przy swoich kolegach udaje, że jej nie zna. Przeczytajcie jej list i poradźcie co powinna zrobić.

Choć większość chłopców w wieku nastoletnim marzy o dziewczynie, to nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak powinien wyglądać związek. Dla niektórych ważniejsi są koledzy i ich opinia. W takiej sytuacji jest nasza czytelniczka, Alicja. Przeczytajcie jej list.

,,Cześć. Mój problem może i nie jest jakiś straszny, ale naprawdę zaczyna mnie to wkurzać. Chodzi o to, że jestem z chłopakiem już pół roku, a on cały czas wstydzi się mnie przy kolegach! Jak jesteśmy sami to normalnie się całujemy, przytulamy itd, a przy innych to mnie nawet za rękę nie weźmie, tak jakbyśmy się nie znali albo tylko przyjaźnili!

Rozmawiałam o tym z chłopakiem, ale on uważa, że przesadzam. Jak mu podaję przykłady to mówi, że kumple się z niego nabijają jak mi daje buzi, ale że przecież normalnie mnie traktuje. Próbowałam sama go np. chwytać za rękę, ale on zawsze po chwili bierze tę rękę albo odchodzi gdzieś, byle by mnie puścić.

Co mam robić? Naprawdę mam tego dość!? Alicja, 15 lat.

Polecamy: ,,Mój chłopak jeszcze mi się nie oświadczył. Czy powinnam go rzucić??

Źródło zdjęć: Pinterest

4 KOMENTARZE

  1. Cóż, ma piętnaście lat, jeszcze jest młody. Chłopcy w tym wieku niezwykle patrzą na reakcje swoich kolegów – uważają ich za autorytet, a więc jeżeli chcesz coś z tym faktem zrobić, to nie rozmawiaj ze swoim chłopakiem tylko z jego kolegami. Pamiętaj o spokoju, braku zarzutów i o po prostu kulturalnej rozmowie. Jeżeli jego koledzy cię wyśmieją, cóż, najwyraźniej jeszcze nie dorośli. Jeżeli chodzi o twojego chłopaka: Wbrew pozorom nie jest to jego wina – nikt nie lubi być wyśmiewany, najbardziej chłopak w tym wieku przez swoich własnych kolegów. Jest on jeszcze młody i zależy mu na opinii innych, więc dlatego się tak zachowuje. Możesz z nim porozmawiać na ten temat, również na spokojnie, mówiąc, że nie jest to dla ciebie miłe, lecz możesz też to zaakceptować i po prostu poczekać, aż chłopcy dorosną.

  2. Widocznie jeszcze nie dorósł do związku tak jak ty…to przykre że robi coś tak dziecinnego..powiedz mu to po prostu jeszcze raz, że jest ci przykro gdy robi coś takiego i odnosisz wrażenie, że się ciebie wstydzi, więc najwidoczniej nie jest na tyle dojrzały co ty w tym momencie żebyście byli razem…rozumiem że go kochasz i nie chodzi mi o to byś zastosowała jakieś straszenie czy szantaże emocjonalne ale skoro mówisz, że denerwuje cię ta sytuacja..czy na dłuższą metę będzie to dobre dla ciebie? Moim zdaniem jedyne rozwiązanie to szczera rozmowa gdzie on wysłucha ciebie a ty jego i dojdziecie do jakiegoś kompromisu. Rozumiem, że może nie chcę żebyś była na nim uwieszona cały czas czy coś w ten deseń..taki wiek, że związek z kimś może zawstydzać przy innych ale tak jak pisałam nie usprawiedliwia go to..ale ważne jest żebyś pamiętała o empatii..bo jesteście w związku TY i ON. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;*

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj