W tym wpisie dowiesz się jak należy postępować z chłopakiem. Oto instrukcja obsługi!

Chłopcy wbrew pozorom nie są bardzo skomplikowanymi istotami – przy odrobinie wysiłku można ich rozpracować. W tym wpisie zamieszczamy małą podpowiedź, jak to zrobić. Sprawdź naszą instrukcję obsługi chłopaka.

#1. Wysyłaj mu proste komunikaty. Zapomnij o wysyłaniu subtelnych znaków i sygnałów. To działa tylko w przypadku flirtu. Jak chcesz, żeby on zabrał Cię do kina, a nie robi tego sam z siebie to powiedz mu, że dawno nigdzie nie byliście i fajnie byłoby gdzieś iść. To samo jeśli chcesz, żeby wyniósł śmieci 🙂

#2. Nie zmuszaj go do zwierzeń. Chłopcy często zamykają się w sobie gdy mają jakiś problem. Rzadko mają wtedy ochotę na zwierzenia. Nie warto ich do tego przymuszać – jeśli będzie miał ochotę to sam przyjdzie. Możesz za to powiedzieć mu, że gdyby chciał pogadać to jesteś w pobliżu – z pewnością to doceni.

#3. Nie obrażaj się bez powodu. Tzn. my wiemy, że powód zawsze jest, a jak go nie ma, to zawsze może się znaleźć 🙂 Chodzi o to, że chłopcy zazwyczaj nie wiedzą, dlaczego jesteśmy obrażone. Oczekiwanie, że się domyślą, tylko pogarsza sytuację.

#4. Daj mu odrobinę luzu. Chłopcy nie lubią być na uwięzi, dlatego trzymanie ich na krótkiej smyczy to kiepski pomysł. On prędzej czy później będzie chciał się wyrwać, a im bardziej będziesz mu to utrudniać, tym on bardziej będzie odczuwał taką potrzebę. W dojrzałym związku partnerzy dają sobie swobodę, ale jednocześnie szanują swoje uczucia i nie robią rzeczy, które mogłyby zranić tę drugą osobę.

#5. Naucz się gotować jego ulubione potrawy. Jak to mówią, przez żołądek do serca. Jeśli chcesz sprawić, by on szalał na Twoim punkcie to ugotuj mu coś pysznego!

Polecamy: Sprawdź, czy on jest dla Ciebie odpowiedni

Instrukcja obsługi chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj