Sprawdź, czy chłopak, z którym kręcisz, jest dla Ciebie odpowiedni.

Czasem w naszym życiu pojawiają się chłopacy, dla których tracimy głowę. Komplementy i zainteresowanie z ich strony sprawia, że zaczynamy wierzyć, że zależy im na nas, niestety nie zawsze tak jest. Sprawdź, czy nie tracisz przy nim czasu!

Pisze ze swoimi byłymi dziewczynami. Jeśli utrzymuje z nimi kontkt i często się widzą, to powinnaś z nim o tym porozmawiać. To nic dziwnego, że w takiej sytuacji dopadają Cię wątpliwości, czy te relacje (a raczej uczucie, które kiedyś ich łączyło) zostały na pewno zakończone.

Jest zazdrośnikiem. Odrobina zazdrości jest okej, ale jeśli on przez swoją niepewność i brak zaufania, zaczyna Cię ograniczać lub oskarżać o rzeczy, które nie miały miejsca, lepiej zastanów się, czy chcesz, aby tak wyglądało Twoje życie.

Nie interesuje się Tobą. Jeśli masz wrażenie, że chłopak nie słucha tego co do niego mówisz i nie interesuje się tym, co się u Ciebie dzieje, to nie warto na niego tracić czasu. Zakochany chłopak chce znać każdy szczegół z Twojego życia.

Stawia kolegów na pierwszym miejscu. Oczywiście, przyjaźnie są bardzo ważne w życiu, ale jeśli on traktuje Cię poważnie, to powinnaś być dla niego priorytetem.

Jest skąpy. Nie chodzi o to, abyś była jego utrzymanką, ale jeśli on nigdzie nie chce Cię zabierać, a jak już się zdarzy, to nie chce za Ciebie płacić, albo co gorsza – oczekuje, że Ty zapłacisz za niego, to chyba nie jest najodpowiedniejszym kandydatem dla Ciebie.

Czujesz się przy nim skrępowana i niepewna. W związku najważniejsze jest bycie sobą oraz akceptacja drugiej osoby. Jeśli musisz zachowywać się wbrew sobie, to coś jest nie w porządku. Jeśli ponadto on daje Ci powody do zazdrości i w związku z tym wciąż czujesz zagrożenie, powinnaś zakończyć tę znajomość.  Uwierz, że w szczęśliwym związku i z odpowiednim chłopakiem czułabyś się kochana i bezpieczna, a on zrobiłby wszystko, żebyś była szczęśliwa.

Nie macie o czym rozmawiać. W związku oprócz sfery fizycznej, ważna jest również ta psychiczna. Jeśli nie macie wspólnych tematów do rozmów to nie rokuje zbyt dobrze. W związku, który ma trwać dłużej niż 3 miesiące, ważne jest wzajemne poznawanie siebie i docieranie.

Wiesz bardzo mało na jego temat. Jeśli znacie się krótko, to nie ma w tym nic dziwnego, jednak jeśli Wasza znajomość trwa już od jakiegoś czasu, a on unika rozmów na swój temat, to powinna zapalić Ci się czerwona lampka – jeśli traktuje Cię poważnie to powinnaś znać każdy szczegół z jego życia.

Czytaj także: Kiedy warto zawalczyć o związek?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj