huawei

Freebuds Pro 2 jest wodoodporny i wyposażony w Bluetooth 5.0 i stopień ochrony IP54. Są one również ergonomicznie zaprojektowane i obejmują rozpoznawanie biometryczne z technologią BoneID. Freebuds Pro 2 łączy się ze smartfonem przez Bluetooth 5.0, a po pierwszym sparowaniu automatycznie łączy się z telefonem.

Cechy

Huawei FreeBuds Pro 2 ma wiele unikalnych funkcji. Mają stopień ochrony IP54 dla wodoszczelności i Bluetooth 5.0 dla łączności bezprzewodowej. Posiadają również stylowy design i mogą być używane do rozpoznawania biometrycznego za pomocą technologii BoneID. FreeBuds łatwo sparować z telefonem przez Bluetooth 5.0. Po sparowaniu ich po raz pierwszy automatycznie łączą się z telefonem.

Huawei FreeBuds Pro 2 oferuje również jakość HiFi z obsługą kodeka LDAC. Oznacza to, że możesz słuchać dźwięku Hi-Res nawet po podłączeniu bezprzewodowym, jednocześnie ciesząc się tą samą jakością.

Oprócz funkcji Bluetooth, HUAWEI FreeBuds Pro 2 posiada podwójny głośnik, który poprawia jakość dźwięku. Oprócz tradycyjnego sterownika dynamicznego, FreeBuds Pro 2 posiada płaski sterownik membranowy, który zapewnia ostre, wyraźne tony wysokie. Jak widać, Huawei FreeBuds Pro 2 jest jednym z najlepszych słuchawek Bluetooth dostępnych dla smartfonów.

Jakość dźwięku

Jeśli rozważasz modernizację słuchawek, rozważ jakość dźwięku Huawei FreeBuds Pro 2. Głośniki wytwarzają bogaty, ciepły mix, z dokładnymi tonami basowymi. Dźwięki basowe są szczególnie przydatne w utworach electro.

huawei

Słuchawki te oferują doskonałe możliwości redukcji szumów dzięki mikrofonowi na przewodnictwo kostne i trzem innym mikrofonom. Są również wyposażone w ekskluzywny algorytm głębokiej redukcji szumów sieci neuronowej firmy Huawei, który wyciągnął wnioski ze 100 milionów próbek głosu. Co więcej, zaawansowana technologia redukcji szumów FreeBuds Pro 2 może skutecznie anulować większość szumów zewnętrznych, umożliwiając użytkownikom cieszyć się krystalicznie czystą muzyką nawet w hałaśliwym otoczeniu. I nie powodują zmęczenia ani bólu uszu.

Zaprojektowane z myślą o komforcie, Freebuds Pro wygodnie dopasowują się do Twoich uszu. Są nieco cieńsze i lżejsze od swoich poprzedników, ale nadal są wygodne. Dostępne są trzy końcówki douszne, w tym mała, średnia i duża. Wkładki douszne można regulować za pomocą wygodnego sterowania gestem typu pinch na obudowie „pąki”. Te słuchawki współpracują również ze słuchawkami innych marek.

Żywotność baterii

Żywotność baterii Huawei FreeBuds Pro 2 to duży plus. To wystarczy na długi dojazd lub długi sen. Ale co z jakością dźwięku? Czy ten zestaw słuchawkowy zapewnia potężny dźwięk? I czy jest wart wysokiej ceny? Przekonajmy się! Przetestowaliśmy urządzenie i przejrzeliśmy jego zalety i wady, aby się dowiedzieć!

Żywotność baterii: pomimo ANC, FreeBuds Pro 2 udaje się przetrwać cztery godziny odtwarzania muzyki bez ANC. Bateria obsługuje również do 6,5 godziny odtwarzania bez aktywnej redukcji szumów. Dzięki Bluetooth 5.1 zestaw słuchawkowy może łączyć się z dowolnym urządzeniem. Dzięki unikalnemu Etui Do Ładowania można go ładować za pomocą Huawei Mate 20 Pro lub innej bezprzewodowej ładowarki Qi.

Podczas gdy żywotność baterii Huawei FreeBuds Pro 2 zależy od funkcji ANC, dobrze jest wiedzieć, że oferuje imponującą żywotność baterii cztery godziny, gdy używany w ciszy. Mimo, że FreeBuds Pro 2 ma bezprzewodowy futerał do ładowania.

Ogólnie Rzecz Biorąc, FreeBuds Pro 2 ma imponującą wydajność i jakość dźwięku. W porównaniu do MW08s zapewniają czystszy i cieplejszy dźwięk. Słuchawki douszne są również zbliżone do jakości dźwięku WF-1000XM4S. Huawei FreeBuds Pro 2 posiada dwie aplikacje. Aplikacja AI Life oferuje sterowanie gestami i konfigurowalne ustawienia EQ. Zapewnia również prosty test dopasowania. Ta funkcja ułatwia zlokalizowanie wkładek dousznych przy odtwarzaniu muzyki.

Kontrole

Elementy sterujące dla Huawei FreeBuds Pro 2 zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić sterowanie EQ podczas słuchania muzyki. Mają trzy mikrofony i redukcję szumów, co sprawia, że idealnie pasują do Twojego telefonu Audio Hi-Res. ANC i redukcja szumów wiatru współpracują ze sobą, aby poprawić dźwięk i zablokować hałas otoczenia, a wbudowane mikrofony pomagają oczyścić hałas podczas rozmowy.

W porównaniu do swoich oczywistych konkurentów, mają doskonałą jakość dźwięku i doskonałą żywotność baterii. Huawei zapewnia również doskonałą jakość dźwięku, więc nie będziesz rozczarowany, jeśli je kupisz.

Huawei FreeBuds Pro 2 pojawia się w eleganckim, białym pudełku ze złotymi napisami po bokach. Opakowanie jest czyste i eleganckie, A Huawei wykorzystuje je do bezpośredniego marketingu swoich „topów” do swoich mocnych stron. Oferują świetną uszczelkę i dobre dopasowanie dla większości użytkowników. Są one również wyposażone w wygodny mikrofon i regulację głośności, aby zapewnić komfortowe wrażenia słuchowe. Trudno jest źle dopasować te słuchawki.

huawei

Projekt

Jak można oczekiwać od każdego produktu Huawei, FreeBuds Pro 2 jest elegancki i minimalistyczny. Przybywają w kompaktowym białym pudełku ze złotymi napisami, a projekt jest zarówno funkcjonalny, jak i elegancki. Opakowanie koncentruje się na najważniejszych cechach sprzętu, takich jak certyfikaty HWA i Hi-Res Audio. Huawei zdecydowanie opanował sztukę atrakcyjnego marketingu za pomocą słuchawek.

HUAWEI FreeBuds Pro 2 ma trzy mikrofony, w tym jeden do przewodzenia kostnego. ANC jest integralną częścią tego produktu i jest obsługiwany przez najnowszą technologię głębokiej sieci neuronowej Huawei, która nauczyła się ponad 100 milionów próbek głosu. Ten algorytm ANC może skutecznie blokować hałas otoczenia i zapewniać krystalicznie czysty dźwięk drugiej stronie. System ANC firmy Huawei poprawia również średnią głębokość ANC o 15% i obsługuje szerszy zakres częstotliwości. Maksymalna głębokość ANC w FreeBuds Pro 2 wynosi 47 dB.

Materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj