Marzysz o tym by być sexy? Sprawdź jak to osiągnąć w kilku krokach!

Większość z nas chciałaby być sexy, ale co to właściwie oznacza? Bycie sexy to przede wszystkim stan umysłu. Choćbyś ubrała się wyzywająco i mocno pomalowała, nie będziesz wyglądać sexy. Dopiero w momencie, gdy będziesz czuć się dobrze w swoim ciele i zdobędziesz pewność siebie, inni zaczną Cię postrzegać w ten sposób.

Mowa ciała:

Mowa ciała ma bardzo duże znaczenie w kontaktach z chłopakami, dlatego warto zwrócić na nie uwagę.

Gestykulacja. Wiele osób uważa, że to jest sexy, jednak nie powinnaś z nią przesadzać, szczególnie jeśli nie jesteś przyzwyczajona do gestykulowania. Lepiej w ogóle nie ruszać rękoma podczas rozmowy niż robić to w sposób przesadzony i sztuczny.

Mowa. Chłopacy nie lubią trajkoczących dziewczyn, dlatego zwróć uwagę na to, aby mówić spokojnie i powoli.

Głos. Postaraj się aby Twój głos był ściszony i głęboki. Jeśli będziesz mówić cicho, chłopak automatycznie będzie się do Ciebie przybliżać, aby lepiej Cię słyszeć, a kiedy będzie blisko powinien poczuć zapach Twoich perfum.

Perfumy. Nic bardziej nie kręci chłopaków niż zapach perfum. Uważaj tylko, żeby nie użyć ich zbyt wiele, bo uzyskasz odwrotny efekt.

Głowa. Przechyl ją delikatnie na bok. W komunikacji niewerbalnej ten gest oznacza zainteresowanie. Dlatego podświadomie dajesz chłopakowi znać, że nie jest Ci obojętny.

Włosy. Baw się nimi lub odgarnij je z twarzy. W ten sposób zachęcisz chłopaka do flirtu z Tobą!

Wargi. Jeśli spojrzysz chłopakowi prosto w oczy i przygryziesz delikatnie dolną wargę, wyślesz mu jasny sygnał, że jesteś nim zainteresowana. Ten gest jest mega sexy.

Uśmiech. Uśmiechnięte dziewczyny są bardziej atrakcyjne dla chłopaków niż te, które są cały czas poważne. Tylko nie przesadź, żeby nie wyjść na mało poważną.

Pewność siebie. Chłopacy szaleją za pewnymi siebie dziewczynami, jednak wszystko z umiarem. Zbyt pewna siebie dziewczyna może zostać uznana za arogancką.

Naturalność. Bądź sobą! Jeśli będziesz się spinać, chłopak szybko to zobaczy.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

4 KOMENTARZE

  1. hej proszę o pomoc jestem zakochana w koledze z klasy który kiedyś się we mnie bujał ale ja wtedy nie byłam, w min a teraz 3 lata później to ja jestem w nim zakochana i chcę go poderwać że problem jest w tym że on prawie nie zwraca na mnie uwagi , a ja bardzo dużo gadam
    (sorki za błędy i będę mega wdzięczna za odpowiedź)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here