Źródło: Pinterest

Podoba Ci się kolega z klasy, ale brak Ci odwagi, żeby mu o to bym powiedzieć? Sprawdź, jak dać mu do zrozumienia, że nie jest Ci obojętny.

Jak poderwać kolegę z klasy?

Macie wspólnych znajomych? Poproś ich o pomoc! Niech Was ze sobą zapoznają. W grupie będzie Ci łatwiej nawiązać z nim kontakt, niż sam na sam.

Wspólna nauka. Nie rozumiesz jakiegoś tematu, z którego on jest dobry, albo odwrotnie – on nie radzi sobie z czymś, co dla Ciebie jest banalne? To świetnie się składa! Zaproponuj mu wspólną naukę, niech on Ci coś wytłumaczy – lub Ty pomożesz jemu. To świetna okazja, żeby się bliżej poznać.

Zajęcia pozalekcyjne. Jeśli on chodzi na siłownię lub jakieś szkolne zajęcia pozalekcyjne, koniecznie się na nie zapisz. Tam będziecie mogli swobodniej porozmawiać niż na przerwie między lekcjami.

Zorganizuj spotkanie po szkole. Może to być wyjście do kina, na pizzę, grill, ognisko – możliwości masz dużo. Ważne, żeby spotkać się z klasą poza murami szkolnymi. Tam będziesz miała większą szansę zbliżyć się do wypatrzonego chłopaka.

Wspólny projekt. Zgłoś się do tego samego projektu, co on. Będziecie mogli ze sobą porozmawiać, a omawianie zadania będzie tylko pretekstem do dalszej rozmowy.

Pomóż mu w czymś. Możesz np. podpowiedzieć mu na sprawdzianie coś, czego nie będzie wiedział. Jeśli sam nie podziękuje, możesz mu powiedzieć, że wisi Ci kawę w ramach podziękowania 🙂

Tak naprawdę wiele zależy od jego osobowości. Jeśli jest nieśmiały, powinnaś zrobić pierwszy krok, jeśli jednak jest przebojowy i ma duże powodzenie u dziewczyn, pewnie niejedna próbowała już podobnych metod. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest… ignorowanie chłopaka. W końcu nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to zdobywcy, dlatego jeśli będzie wiedział, że jesteś nim zainteresowana, to paradoksalnie on może nie być zainteresowany. Jeśli zaś nie będziesz na niego zwracać uwagi, on zrobi wszystko, żeby Cię zdobyć!

Co jeszcze możesz zrobić? Zadbaj o swój wygląd, staraj się utrzymywać z nim kontakt wzrokowy odrobinę dłużej niż powinnaś (oczywiście raz na jakiś czas, a nie co chwilę!). Jeśli starczy Ci odwagi, uśmiechnij się do niego i zobacz czy również odpowie uśmiechem, rozmawiając z nim baw się delikatnie włosami i pamiętaj, żeby nie chichotać nerwowo w jego obecności, poproś go do tańca na szkolnej dyskotece. Bądź odważna! Chłopcy nie lubią szarych myszek.

Jeśli macie jeszcze inne sprawdzone sposoby, koniecznie napiszcie o nich w komentarzu! 🙂

Polecamy: O czym rozmawiać na pierwszej randce?

Źródło: https://favim.com/image/628856

12 KOMENTARZE

  1. Hej mam problem bo podoba mi się jeden chłopak ale jest w innej klasie. Jestem osobą która pierwszego kroku nie zrobi i się do niego nie odezwie co mam zrobić ? ( jak poznać w 100% że mu się podobam?) I help me Please

  2. Podoba mi się jeden chłopak on chodzi do 8 klasy a ja do 6 i gadałam z jego zanjomymi że chyba mu się podobam i pisaliśmy też ze sobą ale tearz w ogóle nie odpisuje a wiem że mnie lubi

  3. Zakochałam się w jednym chłopaku ale on dał mi kosza … Ja go nadal kocham ale zrobiłam się dla niego wredna …Nie dopuszczam go do mnie …………………………………………………………………………Co mam zrobić ???

    • Trochę mało napisałaś, żeby móc Ci jakoś sensownie doradzić. Na niektórych pomaga ignorowanie lub rozmawianie z innymi chłopakami, ale to wszystko zależy od sytuacji. Bycie wredną to raczej kiepski pomysł, bo on może uznać, że go nie lubisz.

  4. Chłopak nie może się zorientować że jest podrywany przez nas. Musimy tak sprawić aby to on myślał że nas podrywa. Wtedy również wzrasta jego ego 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj