jak spławić chłopaka
Źródło: Pinterest

Chciałabyś dać komuś do zrozumienia, że nie ma u Ciebie szans? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Zakochał się w Tobie chłopak, który nie ma u Ciebie szans? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak dać mu do zrozumienia, że nic do niego nie czujesz.

Jak dać mu do zrozumienia, że nie ma u Ciebie szans?

#1. Podkreślaj, że jest Twoim KOLEGĄ

Przy każdej sposobności podkreślaj, że go lubisz, ale jak kolegę. W czasie rozmowy używaj sformułowań typu kolega, czy przyjaciel, a jednocześnie staraj się wspominać o innych chłopakach. Możesz nawet zasugerować, że z którymś łączy Cię coś więcej. Wszystko po to, aby chłopakowi nie przyszło do głowy, że może jesteście parą, skoro spędzacie razem czas.

#2. Porozmawiaj z nim szczerze

Podczas rozmowy uważaj na słowa, aby nie zranić chłopaka, który darzy Cię uczuciem. Staraj się być przy tym możliwie jak najbardziej delikatna. Możesz powiedzieć, że go nie kochasz i to nie w nim jest problem, a w Tobie. Uczuć nie da się zaprogramować, bo one przychodzą same. Z pewnością nie będzie to dla niego przyjemne, ale mimo tego będzie to mniej bolesne, niż gdybyś okłamała go, że nie szukasz chłopaka, a po tygodniu zaczęła się z kimś prowadzać.

#3. Staraj się ograniczyć kontakt sam na sam

Aby nie robić chłopakowi niepotrzebnych nadziei, powinnaś ograniczyć Wasze spotkania we dwoje. Jeżeli dotąd zdarzało Wam się spotykać sam na sam, to zdecydowanie powinnaś to ukrócić. Dzięki temu on nie będzie się łudził, że łączy Was coś więcej.

#4. NIE przyjmuj od niego prezentów

Jeżeli on chce Ci coś dać, to powinnaś odmówić. Przede wszystkim przyjmując od niego prezent, podświadomie będziesz czuć, że masz wobec niego jakieś zobowiązanie, a poza tym on może zacząć sobie coś wyobrażać.

#5. NIE flirtuj z nim

Być może wydaje Ci się, że flirt to tylko niewinna zabawa, ale nie w tym przypadku. Lepiej odpuść sobie wszelkie gierki, aby nie dawać chłopakowi nadziei, że coś między Wami będzie.

Czytaj także: Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz #3
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj