Jak należy dbać o piersi oraz w jaki sposób dobrać odpowiedni rozmiar stanika? W tym wpisie dowiesz się wszystkiego!

Dla każdej kobiety biust jest ważny. Niestety nie każda z nas zdaje sobie sprawę z tego, że nie wielkość jest najważniejsza, lecz np. prawidłowa pielęgnacja, która ujędrni nasz biust i sprawi, że będzie wyglądać zdrowo.

#1. Dobrze dobrany biustonosz

Biustonosz może wymodelować piersi i przyczynić się do zachowania ich jędrności. Źle dobrany, sprawi że nasz biust może zacząć opadać. W przypadku zbyt ciasnego stanika mogą wystąpić skutki uboczne w postaci bólu pleców, ramion, barków, a nawet głowy! Jak dobrać biustonosz? Rozmiar biustonosza składa się z cyfry (obwód pod biustem) i litery (rozmiar miseczki).

Obwód pod biustem mierzymy najlepiej na nagie ciało, przy użyciu miarki krawieckiej. Pamiętajmy, aby nie ściskać miarki za mocno.

Obwód w biuście mierzymy pochylając się w przód. Dopiero w tej pozycji otrzymamy prawidłowy wynik. Taki pomiar wykonujemy w miękkim, przylegającym staniku.

Jeżeli znamy już nasze wymiary, możemy już określić nasz rozmiar dzięki tej tabeli.

Jak dbać o piersi oraz jak dopasować rozmiar biustonosza?

#2. Pielęgnacja

Skóra piersi jest delikatna, dlatego wymaga prawidłowej pielęgnacji. Na rynku jest wiele kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji biustu, które go świetnie ujędrnią oraz sprawią, że skóra w tym miejscu będzie gładka i nawilżona. Raz w tygodniu powinnyśmy zrobić także delikatny peeling.

#3. Dieta

To co jemy, ma wpływ nie tylko na nasze piersi, ale również na całe nasze ciało. Zdrowe odżywianie to podstawa posiadania gładkiej, zdrowej skóry. Pamiętajmy również o tym, że prawidłowa dieta to mniejsze ryzyko na zachorowanie na raka piersi.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here