Poznałaś chłopaka i nie chcesz wyjść przed nim na desperatkę? Dzięki naszym poradom możesz spać spokojnie!

Kiedy poznajmy fajnego chłopaka, to oczywiście chcemy wypaść przed nim jak najlepiej. Z drugiej strony jednak, gdy jesteśmy zakochane, możemy przesadzić z okazywaniem swoich uczuć i wystraszyć naszą miłość. Jak się nie pogubić w tym wszystkim i nie przesadzić ze swoim zachowaniem? Czytaj dalej.

Jak nie wyjść na desperatkę przed chłopakiem?

#1. Nie kontaktuj się z nim co chwilę

Uwierz, że jeden raz dziennie w zupełności wystarczy, szczególnie jeśli dopiero się poznajecie. Co więcej, nie tylko Ty powinnaś być tu stroną inicjującą, tzn. że on też powinien się czasem odzywać jako pierwszy. Dzięki temu żadne z Was nie będzie miało poczucia, że się narzucasz.

Co zrobić, jeśli on nie odzywa się tak często jakbyś chciała? Niestety nie ma na to złotej rady, więc musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość i dać mu się wykazać.

#2. Nie bądź na każde jego zawołanie

On nie może pomyśleć, że oprócz czekania na jego wiadomość, nie masz nic lepszego do roboty. Zasiej w nim nutkę niepewności i nawet jeśli to nie do końca prawda, poudawaj że masz dużo ciekawych rzeczy do roboty i trzeba się choć trochę postarać, by się z Tobą spotkać 🙂

Pamiętaj też, że nie musisz warować przy telefonie i jeśli on będzie musiał poczekać kilka lub kilkanaście minut na odpowiedź, to świat się nie zawali.

#3. Nie wyznawaj mu miłości zbyt szybko

Najlepiej będzie, jeśli poczekać z deklaracją uczuć, aż on zrobi to jako pierwszy. To, że się zakochałaś, nie oznacza, że od razu musisz mu o tym mówić. Bezpieczniej będzie zaczekać, bo dzięki temu on nie będzie odczuwał żadnej presji, a Ty nie wyjdziesz na desperatkę.

#4. Nie zgadzaj się na wszystko

Jeśli coś Ci nie pasuje, to po prostu o tym powiedz. Masz prawo nie mieć na coś ochoty, a on powinien to uszanować. Jeśli bez zająknięcia będziesz przytakiwać na każdy jego pomysł, choć wcale tego nie chcesz, szybko poczujesz się źle.

#5. Nie planuj zbyt szybko

Mało który chłopak nie wystraszyłby się w momencie, gdyby po tygodniu znajomości, dziewczyna zaczęła planować z nim przyszłość. Zaręczyny za rok, ślub za dwa lata, wakacje w Gracji i 3 dzieci. To brzmi bardzo pięknie, ale jeśli żadne z Was jeszcze nie zarabia, to jest to dość odległy scenariusz. Możliwe, że jego plany kończą się na przyszłym weekendzie, więc jeśli nie chcesz go spłoszyć, lepiej ugryź się w język.

#6. Trzymaj się swoich zasad

Warto mieć w życiu jakieś zasady i się nimi kierować. Jeśli np. nie tolerujesz palenia zioła i ten chłopak o tym wie, a mimo tego zapali, to oczywiście możesz dać mu kolejną szansę, ale jeśli ją zmarnuje, to bądź nieugięta. Szczególnie, jeśli zagrozisz odejściem. W tym wypadku powinnaś być konsekwentna, inaczej ani on, ani Ty sama nie będziesz się szanować.

Jak nie wyjść na desperatkę

Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj