modne apaszki

Sprawdź, jak nosić apaszkę, żeby wyglądać modnie.

Apaszka (zwana też bandamką) to niepozorny dodatek, który potrafi jednak ożywić każdą stylizację i uczynić ją wyjątkową. Ten niewielki skrawek materiału ma wiele zastosowań i pozwala stworzyć mnóstwo modnych outfitów. Poniżej przestawiamy kilka zastosowań bandamki.

Jak nosić apaszkę? 6 modnych sposobów!

#1. Na szyi. Przewiązana luźno lub owinięta nieco ciaśniej. Nie tylko z powodzeniem zastępuje biżuterię, ale również chroni przed ewentualnym chłodem.

Jak nosić apaszkę

#2. Na ręce. Bandamka może zastąpić również bransoletkę. Dziewczyny, które boją się, że dodatek w tym miejscu będzie im przeszkadzał, mogą owinąć tak, aby przylegał do nadgarstka. Warto wiedzieć, że taka ozdoba będzie optycznie poszerzać biodra, dlatego dziewczyny, które mają szerszą dolną część ciała, którą próbują zamaskować, powinny z niej zrezygnować.

Jak nosić apaszkę

#3. Na nodze. Ten sposób noszenia jest dość intrygujący. Z pewnością dodatek w tym miejscu będzie przykuwał wzrok.

Jak nosić apaszkę

#4. Na włosach. Bandamka świetnie prezentuje się na włosach. Można nią związać koński ogon, owinąć koka lub stosować jako opaskę.

Jak nosić apaszkę

#5. Przy torebce. Obecnie modne są pompony przyczepione do torebki, ale bandamka prezentuje się równie dobrze. Możesz ją tylko przewiązać, ale równie dobrze możesz owinąć nią całą torebkę.

Jak nosić apaszkę

Modne apaszki w super cenach:

modne apaszki

  1. Czerwona: medicine, 19.90 zł.
  2. Różowa w kwiaty: Sinsay, 19.99 zł.
  3. Rdzawa: H&M, 29.99 zł.
  4. Czarna w białe kropki: 29.90 zł 14.90 zł.
  5. Czarna: medicine, 19.90 zł.

Polecamy: Stroje kąpielowe w super cenach

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj