jak pokazać chłopakowi że ci się podoba

Chciałabyś pokazać chłopakowi, że Ci się podoba? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Żyjemy w czasach, w których dziewczyny robią pierwszy krok równie często co chłopcy. Nie ma w tym nic złego, o ile nie jesteśmy przy tym zbyt nachalne. Warto zrobić ten pierwszy krok, bo dzięki temu mamy szansę na znalezienie prawdziwej miłości. W tym wpisie podpowiadamy jak pokazać chłopakowi, że Ci się podoba.

Uśmiechnij się do niego. Szczery uśmiech to najbardziej oczywisty sposób na pokazanie chłopakowi, że Ci się podoba. Jeśli nie brak Ci odwagi, możesz też mrugnąć do niego okiem.

Wysyłaj mu sygnały. Nie tylko za pomocą uśmiechu możesz pokazać chłopakowi, że Ci się podoba. Głębokie spojrzenie w oczy, bawienie się włosami, delikatne przygryzienie wargi – te wszystkie gesty

Spróbuj się do niego zbliżyć. Uśmiech nie zawsze wystarczy, żeby uświadomić drugiej osobie, co tak naprawdę do niej czujemy. Postaraj się nawiązać z nim bliższy kontakt, aby zobaczył jak fajną osobą jesteś.

Zainicjuj rozmowę. To jeden z trudniejszych kroków, ale niektórzy chłopcy są naprawdę oporni na sygnały, które im wysyłamy. Wtedy nie ma innego wyjścia, niż zacząć z nim rozmawiać na jakiś luźny, ciekawy temat.

Staraj się być w pobliżu. Pojawiaj się w miejscach, w których on bywa i szukaj okazji, żeby z nim porozmawiać. Możesz zaangażować do tego przyjaciółkę – przy niej będziesz się czuła swobodniej.

Wspieraj go. Okazuj chłopakowi swoje wsparcie i oferuj pomoc kiedy nadarzy się okazja, ale nie pozwól się wykorzystywać. Bądź czujna i nie gódź się na to, aby go na każdym kroku wyręczać.

Polecamy: 5 najważniejszych cech mistrzyni flirtu

jak pokazać chłopakowi że ci się podoba

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj