Jak odnaleźć swój styl?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/127508233186143653/ || https://pl.pinterest.com/pin/184718022203482918/ || https://pl.pinterest.com/pin/502995852133227326/

Chciałabyś modne się ubierać, ale nadal szukasz swojego stylu? W tym wpisie pomożemy Ci go odkryć.

W czasach kiedy większość ludzi ubiera się w sklepach sieciowych, ciężko jest znaleźć swój własny, niepowtarzalny styl. Nie jest jednak niemożliwe. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które Ci w tym pomogą.

Jak odnaleźć swój styl?

#1. Zrób przegląd swojej szafy

O ile sama kupujesz (albo chociaż wybierasz) sobie ubrania, to pierwszy krokiem do odnalezienia swojego stylu powinien być przegląd szafy. Z pewnością znajdziesz tam kolory i fasony, które przeważają nad innymi. Masz więcej spodni, a może spódnic? Dużo kolorów, a może klasyczna czerń? To wszystko ma znaczenie.

#2. Pozbądź się rzeczy, których nie nosisz

Kiedy próbujesz odkryć swój styl, kupujesz nowe ubrania. Dobrze jest mieć wtedy miejsce w szafie. Choć oddawanie ciuchów jest dla większości z nas trudne, to niezbędny krok, aby móc pójść dalej.

Możemy się założyć, że oprócz kilku (kilkunastu?) ubrań, które nosisz na co dzień, masz też sporo takich, które są ładne, ale czujesz się w nich niekomfortowo albo takich, które są niedopasowane do Twojej sylwetki i zamierzasz do nich ?schudnąć”. Zastanów się czy naprawdę warto je trzymać.

#3. Szukaj inspiracji

Będzie Ci o wiele łatwiej znaleźć swój styl, kiedy będziesz miała jakieś źródła inspiracji. Przeglądaj gazety, relacje z pokazów mody oraz blogi, Pinterest lub Instagram – tam znajdziesz mnóstwo modnych stylizacji.

#4. Pobuszuj w second-handach

Kiedy już znajdziesz ubrania i kolory, które najbardziej Ci odpowiadają i do Ciebie pasują, pora poszukać ich w sklepach. Najlepiej jest zacząć od second-handów. Nie dość, że ubrania stamtąd są unikalne, to na dodatek kosztują niewiele. W przypadku gdyby okazało się, że dany ciuch jednak Ci nie odpowiada, pozbędziesz się go z mniejszym żalem, niż gdybyś wydała na niego połowę kieszonkowego.

#5. Nigdy się nie poddawaj

Droga do własnego stylu potrafi być kręta i wyboista. Nie oznacza to jednak, że powinnaś rezygnować z poszukiwań. Prędzej czy później uda Ci się znaleźć rzeczy, które prezentują się na Tobie świetnie i sprawiają, że czujesz się w nich pewna siebie.

Polecamy: Czym się kierować przy zakupie szpilek?

Jak odnaleźć swój styl?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/502995852133227326/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj