Źródło: Pinterest

Modna stylizacja, perfekcyjny makijaż, tylko fryzura psuje cały efekt. Znasz to? My również. Zobacz nasze proste sposoby jak okiełznać niesforne włosy.

Nieułożone włosy potrafią popsuć cały efekt naszego wyglądu. Jeśli szykowałaś się do wyjścia od dłuższego czasu, ale Twoje włosy nie chcą z Tobą współpracować, to nie panikuj! Mamy dla Ciebie kilka sposobów na poprawę wyglądu włosów.

Co robić, gdy włosy nie chcą się ułożyć?

Fryzura awaryjna. Jeśli Twoje włosy wyglądają jakby strzelił w nie piorun, to zamiast się załamywać po prostu zwiąż je w wysoki kucyk lub niesforny kok. Użyj trochę pianki, natapiruj włosy i zwiąż w kitkę na czubku głowy.

Załóż czapkę. Czapki z daszkiem nadal są na topie, więc śmiało możesz je nosić. Latem polecamy kapelusz, a w chłodniejsze dni możesz założyć beanie.

Załóż opaskę lub bandamkę. Skutecznie odwrócą one uwagę od niesfornych włosów, a dodatkowo pomogą je nieco ?okiełznać?.

Luźno upnij włosy przy karku. Taki pseudo koczek wygląda nieco niedbale, ale właśnie w tym tkwi jego urok. Możesz też wypuścić luźno 2 kosmyki po obu stronach twarzy.

Przy ujarzmianiu niesfornych włosów, przydatny może się okazać suchy szampon, który jest dobrą opcją, gdy nie masz czasu myć włosów 🙂

Czytaj także: Jak odbudować zniszczone włosy?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj