Masz okrągłą twarz i chcesz uwypuklić kości policzkowe? Czy wiesz, że możesz to zrobić za pomocą makijażu i odpowiedniej fryzury? Czytaj dalej!

Makijażowe triki, które wysmuklą Twoją twarz:

#1. Nałóż na twarz podkład. Powinien być on odpowiednio dobrany do Twojej cery, aby zamaskował ewentualne niedoskonałości i wyrównał jej koloryt.

#2. Konturowanie na mokro (do tego rodzaju konturowania nie pudruj twarzy przed konturowaniem). Narysuj bronzerem kilka linii: od środka ucha w stronę ust, następnie na żuchwie, na zewnętrznych stronach czoła oraz nosa. Jeśli masz drugi podbródek, to przyciemnij również to miejsce. Rozprowadź linie, lekko wklepując pędzelkiem lub rozcierając je palcem. Teraz przyklep pudrem, a jeśli chcesz mocniejszego efektu, użyj bronzera w kamieniu.

#3. Konturowanie bronzerem w kamieniu. Przed tym konturowaniem musisz lekko przypudrować te miejsca, na które będziesz nakładać bronzer (w innym przypadku powstaną plamy). Następnie, tak jak w przypadku konturowania na mokro, nałóż bronzer od środka ucha potem na żuchwę, na zewnętrzną stronę czoła i nosa.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

  1. Mogłybyście zrobić post jak na zdjęciach i na co dzień “ukryć” podwójny podbródek? Będę bardzo wdzięczna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię