Podoba Ci się jakiś chłopak, ale nie wiesz jak go poderwać? Skorzystaj z naszych wskazówek!

Czasy, gdy to chłopcy musieli wyjść z inicjatywą, już dawno minęły. Choć zdarzają się oczywiście tacy, którzy są łowcami, to w większości przypadków nic się nie stanie, jeśli to my, dziewczyny zrobimy pierwszy krok. Tylko jak się do tego zabrać? Odpowiedź poniżej!

Jak poderwać chłopaka?

#1. Bądź sobą!

Brzmi banalnie, wiemy, ale to działa! Jeśli będziesz udawać kogoś, kim nie jesteś, żeby przypodobać się chłopakowi, to on szybko zauważy, że coś jest nie tak. Kłamstwo ma krótkie nogi, więc nawet jeśli jesteś mistrzynią krętactwa, to w którymś momencie prawda wyjdzie na jaw. Chłopak ma lecieć na Ciebie, a nie na wytwór Twojej wyobraźni!

#2. Zadbaj o swój wygląd

Chłopcy uwielbiają zadbane dziewczyny, dlatego staraj się zawsze dobrze wyglądać. Ładne uczesanie i delikatny makijaż to minimum, które powinnaś dać od siebie. Kobiece ubrania podkreślające Twoje atuty, też mogą tu wiele zadziałać.

#3. Nawiąż kontakt wzrokowy

Przede wszystkim złap jego wzrok i… uśmiechnij się! Pokaż mu, że jesteś nim zainteresowana, ale nie rób tego zbyt nachalnie. Niewinny uśmiech sprawi, że on zacznie Cię postrzegać jako fajną dziewczynę i kto wie, może zapragnie Cię poznać bliżej?

#4. Angażuj się w szkolne wydarzenia

Niech on Cię zauważy! Oczywiście nie wyskakuj mu z lodówki, bo on poczuje się osaczony. Jeśli jednak będziesz brać czynny udział w szkolnych zajęciach pozalekcyjnych i dodatkowych projektach, on zobaczy, że jesteś nie tylko osobą fajną (bo się uśmiechasz), ale również interesującą. Poza tym zyskasz w oczach nauczycieli, którzy po prostu będą Cię uwielbiać 🙂 Jeśli nie znacie się ze szkoły, a np. z osiedla, to również możesz zacząć działać (zbieranie podpisów pod petycją to świetna okazja, żeby nawiązać z nim kontakt).

#5. Zbliż się do niego!

Teraz najtrudniejsze. On może nadal nie wiedzieć, że Ci się podoba lub jest po prostu nieśmiały. Pora wytoczyć cięższe działa! Musisz go poznać. Jest na to kilka sposobów: rozmowa w cztery oczy lub większym gronie albo wykorzystanie mediów społecznościowych. Jeśli jesteś nieśmiała, to w dobie Facebooka, Instagrama i Snapchata, nie powinnaś mieć problemu, żeby złapać z nim internetowy kontakt. Rozmowa sam na sam wymaga odwagi (lub dobrego pretekstu), ale spotkanie w większym gronie nie powinno być stresujące, a może pomóc Ci się do niego zbliżyć. Poproś o pomoc przyjaciółki albo wspólnych znajomych.

#6. Nie panikuj

Nie warto nakręcać się bez powodu. Może zabrzmi to dziwnie, ale… to tylko chłopak. Też ma uczucia i czasem się wzrusza, a czasem boi. Zawsze może się zdarzyć, że Cię odrzuci, ale nawet gdy tak się stanie, to świat się nie zawali. Nie warto zachowywać się tak, jakby od zrobienia pierwszego kroku zależało całe nasze życie. Do odważnych świat należy, a w życiu jeszcze nieraz będziesz mieć o wiele bardziej stresujące sytuacje.

Jak poderwać chłopaka?

Źródło zdjęć: http://favim.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj