Podobają Ci się osoby tej samej płci, ale nie wiesz jak kogoś poderwać? Ten wpis jest dla Ciebie!

W wieku nastoletnim odkrywamy siebie i swoją seksualność. Pojawiają się pierwsze poważne związki, a hormony w nas buzują. Kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że podobają nam się osoby tej samej płci, wszystko się nieco komplikuje. Nie każdy przecież umie to zaakceptować, a w naszym kraju musi minąć jeszcze wiele czasu zanim homoseksualizm przestanie wzbudzać sensację. Jak w tym wszystkim poznać kogoś o tej samej orientacji? O tym dowiesz się z tego wpisu.

Jak poderwać osobę tej samej płci?

#1. Poszukaj w internecie

Większość portali randkowych wychodzi na przeciw osobom homoseksualnym i daje możliwość szukania partnera tej samej płci. Poza tym warto również poszukać jakiś grup lub forum, gdzie można poznać nowych ludzi.

#2. Idź do klubu

O ile masz skończone 18 lat, możesz iść do klubu, w którym organizowane są imprezy dla osób homoseksualnych. W większych miastach znajdziesz takie miejsca. Tam raczej nie grozi Ci to, że się wygłupisz.

#3. Rozejrzyj się wokół siebie

To wcale nie jest tak, że w Twoim najbliższym otoczeniu nie ma osób o takiej samej orientacji, jak Twoja. Niektórzy się z tym nie afiszują, ale są też i tacy, którzy nie kryją się z tym, że są homo. Rozejrzyj się dokładnie i posłuchaj plotek na ten temat, bo w końcu w każdej z nich jest ziarnko prawdy.

#4. Otwórz się na świat

Nie próbuj za wszelką cenę ukryć swojej orientacji i nie udawaj, że nie akceptujesz homoseksualistów, bo w ten sposób tylko odbierasz sobie szansę na poznanie kogoś podobnego do Ciebie.

#5. Przygotuj sobie plan działania

Każda sytuacja jest inna, ale czasami lepiej jest działać według planu, niż iść na żywioł. Jeżeli wpadł Ci ktoś w oko, ale nie wiesz czy masz u tej osoby szanse, to zamiast walić prosto z mostu, lepiej działaj według ustalonego wcześniej planuj działania. Zacznij od zbliżenia się do tej osoby i upewnij się wpierw, że też jest homoseksualna.

Czytaj także: 6 pomysłów na jesienną randkę

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here