Podobają Ci się osoby tej samej płci, ale nie wiesz jak kogoś poderwać? Ten wpis jest dla Ciebie!

W wieku nastoletnim odkrywamy siebie i swoją seksualność. Pojawiają się pierwsze poważne związki, a hormony w nas buzują. Kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że podobają nam się osoby tej samej płci, wszystko się nieco komplikuje. Nie każdy przecież umie to zaakceptować, a w naszym kraju musi minąć jeszcze wiele czasu zanim homoseksualizm przestanie wzbudzać sensację. Jak w tym wszystkim poznać kogoś o tej samej orientacji? O tym dowiesz się z tego wpisu.

Jak poderwać osobę tej samej płci?

#1. Poszukaj w internecie

Większość portali randkowych wychodzi na przeciw osobom homoseksualnym i daje możliwość szukania partnera tej samej płci. Poza tym warto również poszukać jakiś grup lub forum, gdzie można poznać nowych ludzi.

#2. Idź do klubu

O ile masz skończone 18 lat, możesz iść do klubu, w którym organizowane są imprezy dla osób homoseksualnych. W większych miastach znajdziesz takie miejsca. Tam raczej nie grozi Ci to, że się wygłupisz.

#3. Rozejrzyj się wokół siebie

To wcale nie jest tak, że w Twoim najbliższym otoczeniu nie ma osób o takiej samej orientacji, jak Twoja. Niektórzy się z tym nie afiszują, ale są też i tacy, którzy nie kryją się z tym, że są homo. Rozejrzyj się dokładnie i posłuchaj plotek na ten temat, bo w końcu w każdej z nich jest ziarnko prawdy.

#4. Otwórz się na świat

Nie próbuj za wszelką cenę ukryć swojej orientacji i nie udawaj, że nie akceptujesz homoseksualistów, bo w ten sposób tylko odbierasz sobie szansę na poznanie kogoś podobnego do Ciebie.

#5. Przygotuj sobie plan działania

Każda sytuacja jest inna, ale czasami lepiej jest działać według planu, niż iść na żywioł. Jeżeli wpadł Ci ktoś w oko, ale nie wiesz czy masz u tej osoby szanse, to zamiast walić prosto z mostu, lepiej działaj według ustalonego wcześniej planuj działania. Zacznij od zbliżenia się do tej osoby i upewnij się wpierw, że też jest homoseksualna.

Czytaj także: 6 pomysłów na jesienną randkę

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. To nie jest „jak poderwać osobę tej samej płci”, tylko bardziej „Jak znaleźć osobę tej samej orientacji”
    Change my Mind

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj