Poznaj kilka przydatnych trików, dzięki którym podkręcisz temperaturę w swoim związku!

Jak podkręcić temperaturę w związku?

Daj mu odczuć, że Ci się podoba

Twój chłopak uwielbia czuć się przez Ciebie doceniony, dlatego wszelkie komplementy są jak najbardziej wskazane. Oprócz tego on lubi również czuć się potrzebnym, więc nie wahaj się prosić go o pomoc, jeśli sobie z czymś nie radzisz. Mów mu często, co Ci się w nim podoba, a z pewnością będzie zachwycony i odwdzięczy Ci się tym samym.

Szybko kończ kłótnie

Zawsze staraj się dążyć do tego, aby jak najszybciej pogodzić się z chłopakiem. Nie traktuj wyciągnięcia ręki na zgodę w kategorii porażki – to nie zawody, ani żadna rywalizacja! Choć macie odmienne zdanie i jesteście źli, pamiętaj, że gracie w jednej drużynie i macie ten sam cel: wspólne dobro i szczęście. Nic się nie stanie, jeśli przyznasz się do błędu. Co więcej, on naprawdę powinien to docenić. Oczywiście nie może być tak, że zawsze tylko jedna osoba wychodzi z inicjatywą pojednania – jeśli u Was tak jest, to warto o tym pogadać.

Dotykaj go

Pogłaszcz po plecach, cmoknij w ucho lub podrap po głowie. On to uwielbia! Takie spontaniczne gesty to dla niego sygnał, że Ci na nim zależy.

Pokaż mu się czasem od innej strony

Im dłużej ze sobą jesteście, tym bardziej się znacie. To oczywiste. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żebyś od czasu do czasu go czymś zaskoczyła. Zrób coś, co jest do Ciebie niepodobne. Zaciekawisz go w ten sposób i jednocześnie pokażesz, że nie odkryłaś jeszcze wszystkich kart.

Flirtuj z nim!

To, że jesteście razem, nie oznacza, że nie możecie się na wzajem podrywać! To świetny sposób na podkręcenie temperatury w związku, dlatego nie rezygnuj z niego, nawet jeśli Wasz związek trwa już bardzo długo.

Jak podkręcić temperaturę w związku?

Źródło zdjęć: Pexels

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj