Źródło: Pinterest

Jak się przełamać i do niego zbliżyć? Wypróbuj nasze wskazówki, dzięki którym przełamiesz lody z chłopakiem!

Jak przełamać lody z chłopakiem?

Odizoluj się od koleżanek

Gdziekolwiek jesteś, pewnie towarzyszą Ci, Twoje kumpele. Większość chłopców będzie się czuć skrępowana faktem, że można z Tobą swobodnie porozmawiać i pewnie w ogóle nie spróbuje do Ciebie podejść. Odłącz się czasem od grupy, aby dać chłopakowi szansę na rozpoczęcie rozmowy.

Poproś go o przysługę

Aby się do niego zbliżyć, poproś go o pomoc. Ten sposób jest dobry, ponieważ chłopcy lubią czuć się potrzebni i móc się wykazać, a jednocześnie nie narażasz się na porażkę – w końcu tylko prosisz go o pomoc, a nie zapraszasz na randkę 🙂 Reszta zależy od niego.

Po prostu się odezwij

Wystarczą dwa słowa, np. ,,świetny wybór”. Ta metoda sprawdza się w miejscach typu księgarnia albo w sklepach z ubraniami. Nie jesteś nachalna, a jednocześnie robisz ten pierwszy krok. W przypadku książki może być nieco trudniej, gdy on spyta dlaczego uważasz, że egzemplarz, który on trzyma w ręce, to świetny wybór. Zawsze możesz improwizować, ale bezpieczniej będzie, jeśli masz choć małe pojęcie na temat tej książki, bądź jej autora. Z ubraniami zawsze jest lepiej, wystarczy, że powiesz, że pasują do jego koloru włosów lub oczu. Może będzie chciał usłyszeć więcej Twoich rad 🙂

Raz kozie śmierć

W tramwaju lub autobusie musisz wykazać się odwagą. Na rozpoczęcie rozmowy masz tylko kilka minut, a potem albo Ty, albo on wysiądziecie i prawdopodobnie nigdy się już nie zobaczycie. Możesz spróbować złapać jego wzrok i uśmiechnąć się do niego lub po prostu.. podejść! Tak! Podejść i spytać czy nie miałby ochotę iść z Tobą na kawę. Nie musisz mówić, że Ci się spodobał, ale możesz. W najgorszym wypadku Ci odmówi, a Ty wysiądziesz na następnym przystanku.

Pytaj

Jeśli nie wiesz o czym rozmawiać, po prostu zadaj pytanie. Chłopcy uwielbiają mówić o sobie, więc daj mu możliwość poopowiadania.

Czytaj także: Wakacyjna miłość – czy ma szansę przetrwać?

Źródło: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Zróbcie post o tym jaki styl ubioru dziewczyny podoba się chłopakom. Dziewczęco, elegancko, tumblr, dresy albo coś zupełnie innego? ;d

    • Ubierz coś, w czym czujesz się atrakcyjnie 🙂 Ważne, żeby strój był wygodny i żebyś nie musiała się martwić, że coś się podwinęło, przekręciło, itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj