Jak się przełamać i do niego zbliżyć? Sprawdź nasze porady, jak przełamać lody z chłopakiem!

Odizoluj się od koleżanek. Gdziekolwiek jesteś, pewnie towarzyszą Ci, Twoje kumpele. Większość chłopców będzie się czuć skrępowana faktem, że można z Tobą swobodnie porozmawiać i pewnie w ogóle nie spróbuje do Ciebie podejść. Odłącz się czasem od grupy, aby dać chłopakowi szansę na rozpoczęcie rozmowy.

Poproś go o przysługę. Aby się do niego zbliżyć, poproś go o pomoc. Ten sposób jest dobry, ponieważ chłopcy lubią czuć się potrzebni i móc się wykazać, a jednocześnie nie narażasz się na porażkę – w końcu tylko prosisz go o pomoc, a nie zapraszasz na randkę 🙂 Reszta zależy od niego.

Po prostu się odezwij. Wystarczą dwa słowa, np. ,,świetny wybór”. Ta metoda sprawdza się w miejscach typu księgarnia albo w sklepach z ubraniami. Nie jesteś nachalna, a jednocześnie robisz ten pierwszy krok. W przypadku książki może być nieco trudniej, gdy on spyta dlaczego uważasz, że egzemplarz, który on trzyma w ręce, to świetny wybór. Zawsze możesz improwizować, ale bezpieczniej będzie, jeśli masz choć małe pojęcie na temat tej książki, bądź jej autora. Z ubraniami zawsze jest lepiej, wystarczy, że powiesz, że pasują do jego koloru włosów lub oczu. Może będzie chciał usłyszeć więcej Twoich rad 🙂

Raz kozie śmierć. W tramwaju lub autobusie musisz wykazać się odwagą. Na rozpoczęcie rozmowy masz tylko kilka minut, a potem albo Ty, albo on wysiądziecie i prawdopodobnie nigdy się już nie zobaczycie. Możesz spróbować złapać jego wzrok i uśmiechnąć się do niego lub po prostu.. podejść! Tak! Podejść i spytać czy nie miałby ochotę iść z Tobą na kawę. Nie musisz mówić, że Ci się spodobał, ale możesz. W najgorszym wypadku Ci odmówi, a Ty wysiądziesz na następnym przystanku.

Pytaj. Jeśli nie wiesz o czym rozmawiać, po prostu zadaj pytanie. Chłopcy uwielbiają mówić o sobie, więc daj mu możliwość poopowiadania.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

3 KOMENTARZE

  1. Zróbcie post o tym jaki styl ubioru dziewczyny podoba się chłopakom. Dziewczęco, elegancko, tumblr, dresy albo coś zupełnie innego? ;d

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here