Jak przestać się przejmować brakiem chłopaka?
Źródło: Pinterest

Większość Twoich koleżanek ma swoje drugie połówki, a Ty wciąż nie możesz znaleźć chłopaka? W tym wpisie dowiesz się co zrobić, żeby przestać się tym przejmować.

Martwi Cię fakt, że wciąż jesteś sama, podczas gdy Twoje koleżanki odnalazły już swoje drugie połówki? Zamiast dołować się i popadać w kompleksy, zmień swoje nastawienie! Co prawda nie możemy zagwarantować Ci, że dzięki temu odnajdziesz miłość, ale za to z pewnością będziesz szczęśliwsza!

Jak przestać się przejmować brakiem chłopaka?

#1. Pamiętaj, że zasługujesz na miłość

Nigdy nie powinnaś zadowalać się byle czym i byle kim. Zasługujesz na to, aby być z kimś, kto Cię uszczęśliwia. Zamiast więc panikować, że nadal jesteś singielką, po prostu pomyśl sobie, że czekasz na kogoś wyjątkowego.

#2. Nie myśl o popełnionych błędach

Po każdej rozmowie lub spotkaniu z jakimś chłopakiem analizujesz każde swoje słowo oraz każdy gest? Skończ z tym jak najszybciej! Nawet jeśli powiedziałaś lub zrobiłaś coś głupiego, to nie ma to najmniejszego znaczenia. Jeśli chłopak skreśliłby Cię z powodu takiej bzdury, to szkoda w ogóle rozpamiętywać takiego palanta ?

#3. Nie bój się ryzykować

Nigdy nie możesz mieć 100% pewności, czy to własnie z tym chłopakiem uda Ci się stworzyć związek. Nie dowiesz się jednak o tym, jeżeli nie zaryzykujesz i nie pozwolisz mu się zbliżyć do Ciebie. Oczywiście wizja złamanego serca nie jest zbyt kusząca, ale z drugiej strony czy warto odbierać sobie szansę na miłość?

#4. Nigdy się nie poddawaj

Jeżeli coś poszło nie tak, to nie wmawiaj sobie, że już na pewno nigdy nikogo nie poznasz. Nie zamykaj się na nowe znajomości, ale też nie szukaj na siłę chłopaka, podrywając każdego, kto na Ciebie spojrzy. Bądź sobą, a odpowiednia osoba prędzej czy później pojawi się w Twoim otoczeniu.

#6. Pracuj nad swoimi wadami

Każdy z nas ma jakąś cechę, którą mógłby zmienić w sobie na lepsze. Jeśli nie widzisz u siebie żadnych wad, to poproś o pomoc kogoś bliskiego ? z pewnością pomoże Ci je odkryć? Gdy już uświadomisz sobie, co warto byłoby poprawić, zacznij nad tym pracować.

Pamiętaj, że brak chłopaka, nie czyni Cię w żaden sposób gorszą od Twoich sparowanych koleżanek!

Polecamy: 5 sposobów na zaimponowanie chłopakowi

Jak przestać się przejmować brakiem chłopaka?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj