jak zaimponować chłopakowi

W tym wpisie przedstawię Wam 5 najlepszych sposobów na zaimponowanie chłopakowi.

Chcesz poderwać swój obiekt westchnień lub po prostu dobrze zaprezentować się na randce? Wypróbuj te proste triki, a być może dzięki nim olśnisz chłopaka, na którym Ci zależy.

Oto 5 najlepszych sposobów na zaimponowanie chłopakowi:

1. Miej własny styl

W dzisiejszych czasach w modzie robi się już nudne to, że wiele nastolatek chodzi ubranych niemal tak samo. Nie ma nic złego w tym, że podążasz za trendami, ale jeśli nie masz określonego własnego stylu, tylko kopiujesz go od innych, to z pewnością nie będziesz wyróżniać się z tłumu. Chłopaków bardzo często denerwuje to, że wszystkie dziewczyny są podobnie ubrane. Aby zaimponować facetowi nie bój się zaszaleć i poeksperymentować ze swoimi outfitami. Spróbuj odkryć swój własny styl, który choć trochę wyróżni Cię spośród innych.

jak zaimponować chłopakowi

2. Miej wiele zainteresowań

Chłopaków raczej rzadko interesuje to, że lubisz robić sobie makijaż, czy malować paznokcie. Próbuj nowych rzeczy i odkrywaj swoje talenty. Facetom bardzo imponują dziewczyny wszechstronne, które potrafią odnajdywać się w wielu rzeczach. Możesz zwrócić na siebie większą uwagę, jeśli podzielasz zainteresowanie sportem (np. piłką nożną), czy znasz kluby albo chociaż zasady danej gry (np. wiesz co to jest spalony :). Nie ograniczaj się tylko do jednego hobby, bądź tez otwarta na spróbowanie czegoś nowego.

jak zaimponować chłopakowi

3. Ćwicz, trenuj, żyj aktywnie

Mężczyznom w dużej mierze imponują dziewczyny, które uprawiają dużo sportu i nie boją się ruchu. Oprócz wysportowanej sylwetki nasze ciało może być dzięki temu zdrowsze i odporniejsze. Nie chodzi o to, byś została od razu siłaczką, ale byś nie narzekała, że znowu musisz się ruszać, czy że makijaż ci się rozmaże. Wszystko jest dla ludzi, a i sport niesie za sobą dużo przyjemności, jeśli uprawia się go z głową. Zresztą my kobiety tez raczej wolimy wysportowanego, silnego mężczyznę niż takiego słabeusza, co szybko łapie zadyszkę.

jak zaimponować chłopakowi

4. Żartuj

Chłopcy to w większości śmieszki i pranksterzy, którzy uwielbiają zabawne dziewczyny. Nie bądź sztywna, popisuj się humorem i miej duży dystans do siebie oraz do świata. Z pewnością zawiążesz wtedy głębszą relację z chłopakiem, a i on będzie częściej chciał przebywać w Twoim towarzystwie. Wysyłanie memów tez jest dobrym pomysłem. Daj ponieść się kreatywności. Śmiech to zdrowie!

jak zaimponować chłopakowi

5. Dużo się uśmiechaj

Mówi się, że uśmiech jest najpiękniejszym makijażem, a chłopcy niemal uwielbiają jak dziewczyny się do nich uśmiechają. Uważają Cię wtedy za słodką i otwartą. Jeśli będziesz się dużo uśmiechać, facet szybciej odważy się do Ciebie zagadać, bo będziesz sprawiać wrażenie osoby przyjaźnie nastawionej do świata.

jak zaimponować chłopakowi

A Ty jakie znasz sposoby na zaimponowanie chłopakowi? Nie zapomnij pochwalić się nimi w komentarzu!

Polecamy: Jak wyznać miłość chłopakowi? TOP 5 sposobów!

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj