Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jak przetrwać Walentynki bez pary i przy tym nie zwariować? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Wszystkie Twoje najlepsze przyjaciółki mają od dawna chłopaków, a Ty nadal jesteś sama i nie wiesz co robić w TEN dzień? Sprawdź nasze propozycje, dzięki którym przetrwasz Walentynki solo i nie zwariujesz!

Jak przetrwać Walentynki solo i nie zwariować?

Spotkaj się z kimś

Perspektywa spędzenia Walentynek bez chłopaka nie będzie Cię aż tak dobijać, pod warunkiem, że zapewnisz sobie towarzystwo na ten dzień. Jeśli naprawdę WSZYSTKIE Twoje koleżanki są sparowane, będziesz zmuszona spędzić ten dzień w towarzystwie najfajniejszej laski na świecie, czyli Ciebie 🙂

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?
Źródło: Tumblr

Zrób coś pożytecznego

Potraktuj ten dzień, jak każdy inny dzień. Zrób porządek w pokoju, poucz się, upiecz ciasto (może to akurat nie jest bardzo pożyteczne, ale na pewno reszta rodziny się ucieszy 🙂 To, że media oraz sklepy robią z tego dnia tak ważne święto, wcale nie oznacza, że Ty masz obowiązek w tym uczestniczyć.

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?
Źródło: Pinterest

Rozpieszczaj się

Zakupy? Ulubione ciacho? Pizza? Jeden dzień w roku Cię nie zrujnuje, a to najlepszy sposób na poprawę humoru. Największą przyjemność sprawisz sobie, organizując w domu wieczór dla siebie – gorąca kąpiel, aromatyczne olejki, peeling do ciała i wszystkie Twoje ulubione zabiegi kosmetyczne.

Filmy, seriale, książka

Jeżeli masz jakieś zaległości do nadrobienia, to ten dzień będzie do tego idealny. Walentynki solo wcale nie muszą być nudne i smutne 🙂

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?
Źródło: Tumblr

Jeżeli widok zakochanych osób Cię denerwuje, lepiej zostań tego dnia w domu. Pamiętaj jednak, że to, że jesteś solo, to nie jest koniec świata 🙂 Sprawdź nasz wpis: Dlaczego warto być singielką?

4 KOMENTARZE

  1. Ja walentynki spędzę tak jak zawsze 🙂 Czyli.. z moją przyjaciółką! 🙂 Wspólny wypad na zakupy potem jakieś ciastko 😀
    Uwielbiam waszego bloga!!! Codziennie wchodzę i z niecierpliwością czekam na nowe wpisy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj