Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jak przetrwać Walentynki bez pary i przy tym nie zwariować? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Wszystkie Twoje najlepsze przyjaciółki mają od dawna chłopaków, a Ty nadal jesteś sama i nie wiesz co robić w TEN dzień? Sprawdź nasze propozycje, dzięki którym przetrwasz Walentynki solo i nie zwariujesz!

Jak przetrwać Walentynki solo i nie zwariować?

Spotkaj się z kimś

Perspektywa spędzenia Walentynek bez chłopaka nie będzie Cię aż tak dobijać, pod warunkiem, że zapewnisz sobie towarzystwo na ten dzień. A jeśli naprawdę WSZYSTKIE Twoje koleżanki są sparowane, będziesz zmuszona spędzić ten dzień w towarzystwie najfajniejszej laski na świecie, czyli Ciebie 🙂

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?
Źródło: Tumblr

Zrób coś pożytecznego

Potraktuj ten dzień, jak każdy inny dzień. Zrób porządek w pokoju, poucz się, upiecz ciasto (może to akurat nie jest bardzo pożyteczne, ale na pewno reszta rodziny się ucieszy 🙂 To, że media oraz sklepy robią z tego dnia tak ważne święto, wcale nie oznacza, że Ty masz obowiązek w tym uczestniczyć.

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?
Źródło: Pinterest

Rozpieszczaj się

Zakupy? Ulubione ciacho? Pizza? Jeden dzień w roku Cię nie zrujnuje, a to najlepszy sposób na poprawę humoru. Największą przyjemność sprawisz sobie, organizując w domu wieczór dla siebie – gorąca kąpiel, aromatyczne olejki, peeling do ciała i wszystkie Twoje ulubione zabiegi kosmetyczne.

Filmy, seriale, książka

Jeżeli masz jakieś zaległości do nadrobienia, to ten dzień będzie do tego idealny. Walentynki solo wcale nie muszą być nudne i smutne 🙂

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?
Źródło: Tumblr

Jeżeli widok zakochanych osób Cię denerwuje, lepiej zostań tego dnia w domu. Pamiętaj jednak, że to, że jesteś solo, to nie jest koniec świata 🙂 Sprawdź nasz wpis: Dlaczego warto być singielką?

4 KOMENTARZE

  1. Ja walentynki spędzę tak jak zawsze 🙂 Czyli.. z moją przyjaciółką! 🙂 Wspólny wypad na zakupy potem jakieś ciastko 😀
    Uwielbiam waszego bloga!!! Codziennie wchodzę i z niecierpliwością czekam na nowe wpisy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here