Wszystkie Twoje przyjaciółki mają chłopaków, a Ty jesteś sama i nie wiesz co robić w TEN dzień? Sprawdź nasze propozycje jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować!

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?

Spotkaj się z kimś. A jeśli naprawdę WSZYSTKIE Twoje koleżanki są sparowane, będziesz zmuszona spędzić ten dzień w towarzystwie najfajniejszej laski na świecie, czyli Ciebie 🙂

Zrób coś pożytecznego. Porządek, nauka, upiecz ciasto (może to nie jest bardzo pożyteczne, ale na pewno reszta rodziny się ucieszy 🙂 Potraktuj ten dzień jak każdy inny. To, że media oraz sklepy robią z tego dnia tak ważne święto, nie oznacza, że Ty musisz w tym uczestniczyć.

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?

Rozpieszczaj się. Zakupy? Ulubione ciacho? Pizza? Jeden dzień w roku Cię nie zrujnuje, a to najlepszy sposób na poprawę humoru. Przyjemność możesz sobie również sprawić , robiąc sobie w domu wieczór dla siebie – gorąca kąpiel, aromatyczne olejki, peeling i wszystkie Twoje ulubione zabiegi kosmetyczne.

Filmy, seriale, książka. Jeśli masz jakieś zaległości, to ten dzień jest idealny na ich nadrobienie. Walentynki solo wcale nie muszą być nudne i smutne 🙂

Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?

Jeśli widok zakochany osób Cię denerwuje, lepiej zostań tego dnia w domu. Jednak to, że jesteś solo to nie koniec świata 🙂 Przekonaj się Dlaczego warto być singielką?

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

2 KOMENTARZE

  1. Ja walentynki spędzę tak jak zawsze 🙂 Czyli.. z moją przyjaciółką! 🙂 Wspólny wypad na zakupy potem jakieś ciastko 😀
    Uwielbiam waszego bloga!!! Codziennie wchodzę i z niecierpliwością czekam na nowe wpisy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię