Sprawdź nasze propozycje na zimowy wystrój w pokoju.

Chciałabyś wprowadzić zimowy klimat do swojego pokoju? W tym wpisie znajdziesz kilka propozycji, jak przyozdobić swoją małą przestrzeń, aby wprowadzić do niej świąteczny nastrój.

Jak przyozdobić pokój zimą?

1. Lampki. Nic tak nie wprowadza świątecznego nastroju do pokoju, jak kolorowe, świecące lampki. Jeśli nie chcesz zbyt wcześnie zaczynać przygotowań do Bożego Narodzenia, to zamiast lampek wybierz tzw. cotton balls. Są one idealne na zimę, ale niekoniecznie na święta.

2. Zimowe kolory. Jeśli masz taką możliwość, to pozamieniaj kolory na biel i szarość. Chodzi oczywiście o pościel, poduszki oraz gadżety (np. świeczki).

3. Zimowe DIY. Potraktuj to jako świetną zabawę i rozwijanie swoich zdolności manualnych. W sieci znajdziesz mnóstwo inspiracji na zimowe ozdoby, jak np. płatki śniegu zrobione z papieru lub sztuczny śnieg na parapecie.

4. Lampiony. Możesz je wybrać zamiast lampek lub zdecydować się na full pakiet 🙂 Lampiony możesz zrobić sama z większych słoików, które przyozdobisz gałązkami świerku lub czymkolwiek innym.

5. Choinka. Oczywiście jest na nią jeszcze nieco za wcześnie (nie licząc kilku celebrytek, które już chwalą się świątecznymi drzewkami), ale można o niej już pomyśleć. Bez względu na to, czy obwiesisz ją bombkami czy posypiesz brokatem, a może popsikasz sztucznym śniegiem, to i tak będzie się świetnie prezentować.

6. Prezenciki. Jak jest choinka, to oczywiście muszą być prezenty. Możesz owinąć w papier prawdziwe podarunki, lub zrobić atrapy. Małe paczuszki zrobisz z pudełek po zapałkach, a przy większych gabarytach będziesz musiała nieco bardziej się nagimnastykować. A może przygotujesz sobie mini prezenciki na każdy dzień grudnia? Taki kalendarz adwentowy będzie wyglądał świetnie.

Jak przyozdobić pokój zimą?Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj