Jeśli masz problem z hejtem w codziennym życiu czy w internecie, to ten post pomoże ci bardziej uwierzyć w siebie i pomoże ci się nie przejmować.

1. Uwierz w siebie. Musisz poznać swoją wartość, by móc nie przejmować się hejtem. Jeśli nie wiesz, ile tak naprawdę jesteś warta, to zawsze będziesz brała krytykę do siebie. Spróbuj wymienić swoje zalety, każdy je ma. Może jeszcze ich nie odkryłaś lub nie chcesz ich odkryć. Postaraj się jednak to zrobić, gdyż pomoże ci to w wielu aspektach życia.

2. Pomyśl, kim są hejterzy. Zastanów się, dlaczego to robią. No właśnie! Może być wiele powodów, ale często zdarza się, że takie osoby zazdroszczą innym lub mają ze sobą jakiś problem. Pamiętaj, że to oni mają problem, nie ty. Chyba tylko ktoś, komu bardzo się nudzi i nie ma własnego życia, będzie pisać obraźliwe komentarze na temat innych. Bo po co mu to?

3. Spróbuj się wyluzować i zrobić coś przyjemnego. Staraj się zapomnieć o hejtach. Lubisz oglądać filmy, uprawiać sport? Zrób to, by odpocząć i przemyśleć swoje działania. Może przyjdzie ci do głowy fajny pomysł lub refleksja, która poprawi twoją świadomość o sobie?

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

5 KOMENTARZE

  1. Hej wiem że to pytanie z innej beczki lecz chciałam się zapytać czy jeśli juz z 2 tygodnie mam włosy zrobione kreatyną ( czy jakos tak) to czy moge użyć prostownicy? Mam krótkie gęste włosy i one się kręcą inni mówią że mozna a inni ze nie ! PLIS LICZE NA SZYBKA ODPOWIEDZ ☺🐉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię