Chciałabyś rozkochać w sobie chłopaka? Podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Podoba Ci się pewien chłopak i chciałabyś go w sobie rozkochać, ale nie masz pomysłu jak to zrobić? W tym wpisie znajdziesz 5 skutecznych trików, dzięki którym rozkochasz w sobie chłopaka. Warunek jest jeden: musisz choć trochę być w jego typie. Bez tego żadne triki nie pomogą, ale jak mawiają, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Aby zawrócić w głowie chłopakowi, który wpadł Ci w oko, musisz działać w sposób przemyślany. Błąd może Cię dużo kosztować, szczególnie jeśli wokół niego kręci się sporo dziewczyn.

1. Zadbaj o swój wygląd

Dziewczęca sukienka, szminka na ustach lub nowa fryzura. Jeśli zaczniesz zwracać nieco większą uwagę na swój wygląd, on również powinien to zauważyć. Pamiętaj jednak, że nie masz się zmieniać dla chłopaka, tylko dla siebie. Chodzi o to, byś poczuła się atrakcyjna, dzięki czemu wzrośnie Twoja pewność siebie i staniesz się odważniejsza. Jeśli Ty poczujesz się atrakcyjna, to inni również zaczną postrzegać Cię w ten sposób.

2. Śmiej się z jego żartów

Nic tak nie działa na ego chłopców jak poczucie, że ich żarty są zabawne, uroda ponadprzeciętna, a biceps ogromny 🙂 Jeśli jego żarty będą Cię śmieszyć, on pomyśli, że nadajecie na tych samych falach i że pasujecie do siebie.

3. Zainteresuj się jego sprawami

Nie wystarczy potakiwać głową, gdy on opowiada o siebie. Pokaż swoje zainteresowanie i zaangażowanie, gdy on dzieli się z Tobą swoim życiem. Zadawaj pytania, postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów, by w odpowiednim momencie nawiązać do tematu. Z pewnością u tym zaimponujesz.

4. Pokaż, że jesteś ciekawą osobą

Interesowanie się sprawami chłopaka to jedna strona medalu, ale druga to pokazanie mu swojego świata. Podziel się z nim swoimi pasjami i spróbuj go nimi zainteresować. A może uda Wam się odkryć coś, co interesuje Was oboje? Współdzielenie pasji to świetna sprawa!

5. Bądź sobą

Ostatni punkt jest jednym z ważniejszych. Udawanie kogoś, kim się nie jest, po to aby rozkochać w sobie chłopaka nie ma najmniejszego sensu. Prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, a oszukany chłopak raczej nie będzie chciał kontynuować znajomości z kłamczuchą. Nie warto tak ryzykować.

Polecamy: Co zrobić, gdy na randce zabraknie Wam tematów do rozmowy?

Jak rozkochać w sobie chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Czy to nie hipokryzja?
    Najpierw piszecie zmień swój wygląd, udawaj że Cię śmieszą jego żarty itd. a na końcu bądź sobą? Rozumiem że piszecie że wygląd dla siebie zmieniać ale i tak…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj