Sprawdź co zrobić, żeby chłopak który Ci się podoba, zakochał się w Tobie.

Jeśli wydaje Ci się, że musisz wyglądać jak modelki z Instagrama, żeby poderwać chłopaka, to jesteś w błędzie. W tym wpisie znajdziesz kilka trików, które sprawią, że ON zwróci na Ciebie uwagę.

Jak rozkochać w sobie faceta?

#1. Zadbaj o swój wygląd

Przykładaj większą uwagę do swojego ubioru – nudne dżinsy zamień na romantyczną sukienkę, a sportową bluzę na modną koszulę. Chłopcy lubią jak dziewczyny podkreślają swoje atuty, oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku.

#2. Bądź pewna siebie

Nie możesz być cicha i skryta, jeśli chcesz poderwać wymarzonego chłopaka. Musisz znać swoją wartość, uwierzyć we własne umiejętności i iść przez ulicę z podniesioną głową, żeby ON zwrócił na Ciebie uwagę. Powodzenia!

#3. Uśmiechaj się

Uśmiech to najpiękniejszy makijaż dziewczyny. W tym powiedzeniu jest sporo prawdy, bo chłopcy wprost uwielbiają roześmiane dziewczyny. Pokaż mu, że jesteś pozytywna, a zwiększysz swoje szanse na zdobycie jego serca.

#4. Znajdź sobie jakąś pasję

Chłopcy lubią dziewczyny, które mają jakieś zainteresowania. Najlepiej jeśli moglibyście je razem ze sobą dzielić. To może być sport, książki, filmy, podróże – wszystko to Was do siebie zbliży. Dzięki temu będziecie mieli tematy do rozmowy, a w wolnej chwili możecie wyjść do kina, wyjechać na wakacje czy pójść na mecz ulubionej drużyny.

#5. Bądź miła

Choć niektórzy chłopcy lubią tzw. ,,bad girls”, to jednak są oni w mniejszości. Większość woli miłe dziewczyny, które można przedstawić rodzicom 🙂

Czytaj także: Cechy, dzięki którym każdy chłopak będzie Twój!

Jak rozkochać w sobie faceta?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj