Nie ma jednego ideału kobiety, ponieważ każdemu podoba się co innego. Są jednak pewne czynniki, dzięki którym dziewczyna automatycznie wzbudza większe zainteresowanie u chłopaków.

Masz zadbane ciało. Chłopcy są wzrokowcami, dlatego jeśli chcesz mieć u nich powodzenie, musisz o siebie dbać. Być może na cellulit czy rozstępy nie zwrócą oni uwagi, ale na nieumyte włosy i nieświeże ubrania na pewno. Warto również zadbać o swoją cerę – w zakładce uroda i zdrowie znajdziesz dużo przydatnych informacji zarówno na temat dbania o skórę, jak i makijażu.

Masz piękny uśmiech. Według niektórych uśmiech to najlepszy makijaż dla dziewczyny. Na piękny uśmiech składają się zadbane usta oraz piękne zęby – proste i białe sprawią, że każdy chłopak oszaleje na punkcie Twojego uśmiechu 🙂

Masz zgrabną figurę. Idealna zdaniem facetów figura to klepsydra –  z ładnie zaokrąglonymi biodrami i wcięciem w talii. Oczywiście nie mamy zbyt dużego wpływu na wielkość naszych bioder i piesi, możemy jednak nosić ubrania, które sprawią, że nasza figura będzie zbliżona do ideału.

Masz poczucie humoru. Faceci uwielbiają dziewczyny, które mają poczucie humoru. Dziewczyna która śmieje się z żartów chłopaka, ma u niego o wiele większe szanse niż ta, która siedzi z poważną lub zażenowaną miną.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

8 KOMENTARZE

  1. Cześć !
    Mam bardzo ważne pytanie, proszę o szybką odpowiedź z waszej strony. Gdzie zakładałyście bloga ? Czy ta strona, za nią sie płaci ? Bo np. jest taka strona Blox lub E-Blogi i o to mi chodzi to na jakiej wy zakładałyście bloga ? Sama chcę go założyć, ale nie chcę za niego płacić ( nie będę mówic o tym rodzicą ).
    Jeszce raz proszę o szybką odpowiedź. MOŻE DODACIE POST JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA I JAK GO PROWADZIĆ ?

  2. Zrobicie post jakie perfumy są najładniejsze i żeby długo pachniały? Bo sama mam problem z wyborem takich które na długo zachowują swoje własciwosci 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here