chłopak się w Tobie podkochuje
Źródło: https://favim.com/image/6991026

Zastanawiasz się, czy chłopak, który Ci się podoba, odwzajemnia Twoje uczucia? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak rozpoznać, że ON się w Tobie podkochuje!

Każda zakochana nastolatka marzy o tym, aby jej uczucia zostały odwzajemnione. Niestety nie zawsze wszystko jest takie oczywiste i często zdarza się, że rozszyfrowanie uczuć drugiej osoby sprawia nam problem. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, po czym poznać, że chłopak żywi wobec Ciebie uczucia.

Jak rozpoznać, że ON się w Tobie podkochuje?

#1. Często na Ciebie spogląda

Chłopak, który czuje coś do Ciebie, będzie co chwilę na Ciebie zerkał i szukał Twojego spojrzenia. Możesz wręcz czuć na sobie jego wzrok i niemal za każdym razem, kiedy popatrzysz w jego kierunku, Wasze spojrzenia skrzyżują się ze sobą. To jeden z bardziej sygnałów, że coś jest na rzeczy.

#2. Stara się być blisko Ciebie

Kiedy się w kimś zakochujemy, chcemy jak najwięcej przebywać w otoczeniu tej osoby. Chłopak, który żywi wobec Ciebie uczucia, będzie starał się być cały czas blisko Ciebie. On po prostu nie będzie chciał Cię stracić z oczu nawet na chwilę 🙂

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#3. Często się do Ciebie odzywa

Jeżeli się znacie, to z pewnością będziesz mogła zaobserwować, że on pisze do Ciebie albo zaczyna rozmowę. W sytuacji, kiedy nie macie ze sobą kontaktu, on może próbować go nawiązać. Nie zawsze jednak jest to możliwe, a problem z tym mogą mieć w szczególności osoby nieśmiałe.

#4. Jest o Ciebie zazdrosny

On ma zły humor, kiedy widzi jak rozmawiasz z innym chłopakiem? A może na siłę stara się wyszukać wady Twojego ulubionego aktora, tak aby uświadomić Ci, że wcale nie jest aż taki przystojny? To znak, że chce spławić potencjalną ?konkurencję?, bo mu się podobasz!

#5. Dotyka Cię niby przypadkiem

?Przypadkowe” dotknięcie Waszych dłoni, kiedy idziecie obok siebie albo kolan, kiedy siedzicie? A może wręcz odwrotnie – szturchanie, łaskotanie a nawet obejmowanie? To jasne sygnały, że on dąży do kontaktu fizycznego, bo nie jesteś mu obojętna.

Zaobserwowałaś któreś z powyższych zachowań u chłopaka, który Ci się podoba? A może wszystkie znaki na niebie i ziemi to potwierdzają? Gratulacje! 🙂

Czytaj także: Jak przestać być we friendzone?

chłopak się w Tobie podkochuje
Źródło: https://favim.com/image/6867996/

4 KOMENTARZE

  1. zainteresowany facet nie odwraca wzroku aby nie dać do zrozumienia kobiecie negatywnego przekazu takiego jako jak odwal się nie jestem zainteresowany

  2. Chodzę na orkiestrę i jest jeden chłopak w moim wieku i on cały czas na mnie patrzy ale jak ja na niego spojrzeć szybko odwraca wzrok , On mi się podoba ale nie wiem jak mu to okazać jeśli ma takie zachowanie to znaczy że też sie mną interesuję?

  3. Mają nie o to chodzi w życiu spokojnie nie każdy musi Cię lubić. Żyj sobie powoli rób to co sprawia Ci satysfakcję i będzie może git.

  4. możecie zrobić post w stylu jak być ”fajną”, bo przy osobach w moim wieku czuje się jak małe dziecko, często jestem obgadywana i ludzie się ze mnie śmieją 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj