Chciałabyś go poderwać, ale nie wiesz jak to zrobić? Na początek spróbuj go rozśmieszyć, a później pójdzie już z górki!

Nie od dzisiaj wiadomo, że chłopcy zwracają głównie uwagę na wygląd dziewczyny. Jednak nie tylko on jest ważny. Liczy się także charakter i… poczucie humoru! Wielu przedstawicieli płci brzydszej deklaruje, że ich wymarzona dziewczyna musi być wesoła i zabawna. Jak więc udowodnić im, że taka właśnie jesteś? Trzeba ich rozśmieszyć! W tym wpisie dowiesz się, jak to zrobić.

Jak rozśmieszyć chłopaka?

Zanim przystąpisz do rozśmieszania, musisz wybadać z jakim typem chłopaka masz do czynienia. Jeśli widzisz, że on jest ogólnie pozytywnie nastawiony do świata i dużo rzeczy go bawi, to oczywiście będziesz miała łatwiejsze zadanie. Gorzej, jeśli on jest wiecznie zdołowany i mało rzeczy sprawia mu radość. Wtedy będziesz musiała się bardziej postarać, bo tradycyjne rozwiązania mogą nie zadziałać.

#1. Żenująca historia z Twoim udziałem. Możesz opowiedzieć jakąś przygodę z dzieciństwa lub coś, co przytrafiło Ci się niedawno. Oczywiście to musi być naturalne, więc albo poczekaj na dogodny moment, albo sama zaproponuj zwierzenia (to dobry pomysł, gdy nie jesteście sam na sam, tylko w większym gronie).

#2. Kawał. To musi być naprawdę dobry kawał, a Ty musisz umieć go opowiedzieć. Łatwo w tym wypadku ,,spalić” żart i stracić szansę na rozbawienie go. No, chyba że akurat zamierzasz opowiedzieć jakiś ,,suchar”. Tylko nie zapomnij go wcześniej o tym uprzedzić!

#3. Śmieszny filmik. W Internecie znajdziesz mnóstwo zabawnych nagrań, które powinny go rozbawić.

#4. Bieżące sprawy. W naszym bliższym oraz dalszym otoczeniu co chwilę zdarzają się śmieszne sytuacje. Wystarczy być czujnym. Porusz ten temat i wybadaj, czy jego również rozbawiło to wydarzenie.

#5. Zdaj się na niego. Tak naprawdę dla chłopców poczucie humoru oznacza tyle, że śmieszą Cię jego żarty. Więc po prostu czekać na odpowiedni moment, żeby udowodnić mu, że potrafi Cię rozśmieszyć.

Nie rób nic na siłę. On od razu wyczuje, że próbujesz go rozbawić za wszelką cenę i prawdopodobnie właśnie przez to stracisz szansę na poderwanie go. Pamiętaj, że rozśmieszenie chłopaka to nie jedyny sposób na poderwanie go, więc jeśli się nie uda, spróbuj wykorzystać inne metody.

Znasz więcej sposobów jak rozśmieszyć chłopaka? Daj nam znać w komentarzu!

Jak rozśmieszyć chłopaka?Źródło zdjęć: Pexels / http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj