Nie masz pomysłu, co robić z chłopakiem w Walentynki? Poniżej znajdziesz 5 propozycji!

Co roku większość z nas ma ten sam problem – co robić 14 lutego? Spędzać ten dzień jak każdy inny, a może w jakiś wyjątkowy sposób? Przecież miłość powinniśmy okazywać sobie codziennie, a nie tylko od święta. Z drugiej strony co jest złego w świętowaniu na co dzień, a w ten dzień w sposób szczególny? Dzisiaj przedstawimy Wam kilka pomysłów na celebrowanie Walentynek.

Jak spędzić Walentynki?

#1. Odtwórzcie Waszą pierwszą randkę. To może być naprawdę niesamowite przeżycie dla Was obojga. Przypomnijcie sobie gdzie byliście, co wtedy robiliście i jak byliście ubrani. Im dokładniej uda Wam się to wszystko odtworzyć, tym bardziej niesamowicie się poczujecie.

#2. Obejrzyjcie wspólne zdjęcia. Walentynki sprzyjają wspominkom. Zadbajcie o odpowiedni nastrój (muzyka, świece, kadzidełka – wszystko co lubicie) i wróćcie myślami do najpiękniejszych momentów Waszego związku. To może na nowo rozbudzić w Was uczucia.

#3. Porozmawiajcie o Waszej przyszłości. Święto zakochanych to dobra okazja, żeby porozmawiać o Was i o Waszej przyszłości. Oczywiście nie muszą to być poważne plany, ale bardziej marzenia i cele. Możecie np. zacząć planować wspólne wakacje – któż z nas tego nie lubi? 🙂

#4. Obejrzycie film. Tego dnia najczęściej sięgamy po romansidła, ale jeśli oboje ich nie lubicie, wybierzcie komedię albo horror. Ważniejsze od gatunku jest to, żebyście po prostu spędzili razem czas.

#5. Zróbcie coś, czego jeszcze nie robiliście. Sprawcie, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i zróbcie coś, czego dotąd nie robiliście. Ściana wspinaczkowa, kręgle, gokarty, sushi, teatr? Możliwości macie mnóstwo, tylko pamiętaj, że rezerwację lepiej zrobić wcześniej.

Jakie są Wasze pomysły na Walentynki? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Jak spędzić ANTYwalentynki?

Jak spędzić Walentynki?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

2 KOMENTARZE

  1. Ja w tym roku ze swoją dziewczyną postanowiłem nie tylko dać bukiet kwiatów oraz dobry zestaw czekoladek, ale również koszulkę dla zakochanych z ciekawym wzorem. Zobaczymy jak to wyjdzie ;).

  2. Uwielbiamy z dziewczyną Walentynki, zawsze coś fajnego sobie kupujemy 🙂 Ja swojej w tym roku jak zawsze dam kwiaty, mam już zamówiony bukiet w necie i przyjdzie kurierem. Pierwszy raz w ten sposób to robię, mam nadzieję, że będzie OK. Poza tym wyjdziemy gdzieś na miasto, spędzimy czas razem. A co tam moja mi kupi to się okaże 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj