ANTYwalentynki to propozycja dla singli oraz tych wszystkich osób, które nie podzielają idei tego „święta”. W tym poście mamy dla Ciebie kilka propozycji, jak je spędzić!

Zacznijmy od początku – jako iż antywalentynki są zaprzeczeniem walentynek, w twoim otoczeniu nie powinny znaleźć się żadne typowe symbole miłości, czyli serduszka i gadżety w czerwonym, bądź różowym kolorze!

Propozycje na spędzenie tego anty-‘święta’:

Urządź imprezę! Najlepiej zaproś tylko singli, a kolorem przewodnim niech będą smutne barwy, np. czarny. Z drugiej strony, wcale nie musicie się przecież dołować 🙂 Jeśli czarny wprowadza Cię w depresyjny nastrój postaw na kolory! Oczywiście czerwony i różowy są zakazane 🙂

Idź na imprezę antywalentynkową! Wystarczy tylko poszukać. Teraz imprezy tego typu są organizowane bardzo często. I bardzo dobrze! W końcu nie samą miłością człowiek żyje.

Zamień komedię romantyczną na horror! Nic dodać, nic ująć – odcinamy się od wszelkich przesłodzonych historii miłosnych.

Spotkaj się z przyjaciółkami! Wybierzcie się do miejsca, które jest maksymalnie hipsterskie – może tam uda wam się uciec od wszechobecnych zakochanych.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here