Jeśli martwisz się tym, że nie masz powodzenia u chłopaków, to sprawdź, co może być tego przyczyną!

Dlaczego żaden chłopak nie zwraca na Ciebie uwagi?

Wygląd zewnętrzny

To oczywiste, że każdy chłopak zwraca wpierw uwagę na wygląd (zresztą dziewczyny też tak robią), dlatego warto, żebyś o siebie zadbała. Umyte włosy, czyste i modne ubrania. Jeśli nie stać Cię na zakupy w sieciówkach, poszperaj w Second Handach. Przy odrobinie cierpliwości jesteś w stanie wyszukać prawdziwe perełki, w dobrym stanie i super cenie, a przede wszystkim masz pewność, że żadna z Twoich koleżanek nie będzie mieć na sobie tego co Ty 🙂

Nie flirtujesz

Zamiast flirtować z chłopakami, traktujesz ich jak kumpli, przez co oni… traktują Cię tak samo! Jeśli nie wiesz jak dać do zrozumienia chłopakowi, że Ci się podoba, koniecznie zajrzyj do naszego działu Miłość, gdzie znajdziesz wiele artykułów na ten temat.

Odstraszasz chłopaków

Czasami problemem może być to, że… jesteś za ładna! I chłopcy się Ciebie boją. Jeśli na dodatek jesteś zamknięta w sobie lub odwrotnie – zbyt pewna sobie, możesz sprawiać wrażenie, wyniosłej i dlatego nie masz powodzenia. Postaraj pokazać innym, że jesteś w porządku, otwórz się na nowe znajomości, a na pewno pojawią się adoratorzy 🙂

Masz trudny charakter

Ładny wygląd to nie wszystko. Liczy się również charakter – jeśli Twój jest trudny i nawet nie starasz się tego ukryć, nie dziw się, że nie masz powodzenia.

Twoje koleżanki nie odstępują Cię na krok

Nawet jeśli jakiś chłopak chciałby Cię zaprosić na kawę, nie odważy się, bo wszędzie chodzisz z obstawą. Idź czasem sama do sklepiku lub do biblioteki, tak aby nieśmiały chłopak miał szansę Cię zaczepić.

Dlaczego żaden chłopak nie zwraca na Ciebie uwagi?

Jesteś szarą myszką

Chłopacy lubią pewne siebie dziewczyny, więc jeśli będziesz stać zawsze skulona w kącie i udawać, że Cię nie ma, nikt nie zwróci na Ciebie uwagi.

Zachowujesz się jak desperatka

Tak bardzo chcesz mieć chłopaka, że podrywasz prawie każdego i w konsekwencji żaden nie jest Tobą zainteresowany. Spokojnie – nie ma co szukać chłopaka na siłę, tylko dlatego, że Twoje koleżanki są w związkach. Na Ciebie też przyjdzie pora i naprawdę nie warto rzucać się na pierwszego, lepszego faceta.

Masz za wysokie wymagania

To nieprawda, że żaden chłopak nie zwraca na Ciebie uwagi. Po prostu żaden, który interesuje Ciebie. Może warto jednak dać szansę komuś, kto na pierwszy rzut oka nie jest w Twoim typie?

Nie uśmiechasz się

Faceci nie lubią ponurych dziewczyn, dlatego pokaż, że jesteś wesoła. Nie chodzi oczywiście o to, żebyś chichotała co chwilę lub szczerzyła się jak przysłowiowy głupi do sera. Jednak naturalny uśmiech jest zachętą dla większości chłopaków i sygnałem, że warto Cię poznać.

Źródło zdjęć: pl.pinterest.com

13 KOMENTARZE

    • Albo gruba, nie oszukujmy się. Jeśli dziewczyna ma szczuplejsze koleżanki to wiadomo kto jest dla chłopaka bardziej atrakcyjny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj