Zapytałyśmy kilku chłopców, jakie dziewczyny mają u nich szanse ? pewne siebie czy nieśmiałe. Sprawdźcie, co odpowiedzieli!

,,Uważam, że nieśmiałe dziewczyny są słodkie. Widok zawstydzonej laski zawsze mnie rozczula”. Kacper, 16 lat.

,,Wszystko zależy co to znaczy przebojowa. Jeżeli to taka klasowa gwiazda, która uwielbia być w centrum zainteresowania i myśli, że każdy na nią leci,to takie dziewczyny zupełnie mnie nie kręcą. Ale jeśli chodzi np. o to, że dziewczyna wie, czego chce, umie zawalczyć o swoje i nie daje sobą pomiatać, to okej”. Przemek, 18 lat.

,,Nie lubię być podrywany przez dziewczyny, a te przebojowe, to zazwyczaj właśnie takie podrywaczki. Jestem facetem i to ja powinienem zdobywać dziewczynę, więc w tym wypadku wolę nieśmiałe”. Marcin, 18 lat.

,,Chyba przebojowe. Nieśmiała to by pewnie nawet buziaka się wstydziła dać”. Robert, 15 lat.

Czytaj dalej:

10 KOMENTARZE

  1. Nieśmiała ? Tak ale tylko do momentu xd jeśli kogoś bliżej poznam to ten ktoś może zauważyć ze wcale nie jestem taka nieśmiała na jaką wyglądam ??

  2. Moim zdaniem chłopak powinien umieć walczyć o swoje oraz umieć obronić mnie. Dodatkowo mógłby być wygadany, pewny siebie i zwariowany, ale nie zarozumiały i egoistyczny. Ja jestem z natury “tą szaloną” i nie preferuję nieśmiałych chłopców.

  3. Ja gustuje raczej w czymś pomiędzy. Chłopak powinien być na tyle odważny by mnie poderwać ale też z lekka nieśmiały, tak żeby nie wyobrażałam sobie kim to on nie jest i czego nie może ze mną zrobić…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here