Zapytałyśmy kilku chłopców, jakie dziewczyny mają u nich szanse – pewne siebie czy nieśmiałe. Sprawdźcie, co nam odpowiedzieli!

Przebojowe czy nieśmiałe – jakie dziewczyny wolą chłopcy?

,,Uważam, że nieśmiałe dziewczyny są słodkie. Widok zawstydzonej laski zawsze mnie rozczula”. Kacper, 16 lat.

,,Wszystko zależy co to znaczy przebojowa. Jeżeli to taka klasowa gwiazda, która uwielbia być w centrum zainteresowania i myśli, że każdy na nią leci, to takie dziewczyny zupełnie mnie nie kręcą. Ale jeśli chodzi np. o to, że dziewczyna wie, czego chce, umie zawalczyć o swoje i nie daje sobą pomiatać, to okej”. Przemek, 18 lat.

,,Nie lubię być podrywany przez dziewczyny, a te przebojowe, to zazwyczaj właśnie takie podrywaczki. Jestem facetem i to ja powinienem zdobywać dziewczynę, więc w tym wypadku wolę nieśmiałe”. Marcin, 18 lat.

,,Chyba przebojowe. Nieśmiała to by pewnie nawet buziaka się wstydziła dać”. Robert, 15 lat.

,,A ja Wam powiem, że jak koleś ma dobrą gadkę, to z każdą laską znajdzie wspólny język, więc mi to obojętnie, czy przebojowa, czy nieśmiała. Trzeba mieć po prostu dobre podejście”. Fabian, 16 lat.

,,Jestem dość nieśmiałym chłopakiem, więc przebojowe dziewczyny mnie peszą”. Mateusz, 17 lat.

,,Nieśmiałe dziewczyny są dla mnie zbyt grzeczne. Zawsze tak jakoś z przebojowymi łatwiej było mi nawiązać kontakt”. Grzesiek, 15 lat.

A Wy jakich wolicie chłopców? Przebojowych czy nieśmiałych? Piszcie w komentarzach!

jakie dziewczyny wolą chłopcy
Źródło: http://www.weheartit.com

10 KOMENTARZE

  1. Nieśmiała ? Tak ale tylko do momentu xd jeśli kogoś bliżej poznam to ten ktoś może zauważyć ze wcale nie jestem taka nieśmiała na jaką wyglądam ??

  2. Moim zdaniem chłopak powinien umieć walczyć o swoje oraz umieć obronić mnie. Dodatkowo mógłby być wygadany, pewny siebie i zwariowany, ale nie zarozumiały i egoistyczny. Ja jestem z natury „tą szaloną” i nie preferuję nieśmiałych chłopców.

  3. Ja gustuje raczej w czymś pomiędzy. Chłopak powinien być na tyle odważny by mnie poderwać ale też z lekka nieśmiały, tak żeby nie wyobrażałam sobie kim to on nie jest i czego nie może ze mną zrobić…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj