Maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli zatańczyli Poloneza w wersji disco. To nagranie, to hit Internetu!

Nowoczesna wersja Poloneza znalazła zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Co Wy myślicie o tym? Koniecznie zobaczcie ten filmik!

Polonez w wersji Disco? Ci maturzyści zaskoczyli wszystkich!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=qpPjl93HOVI

Jak możemy przeczytać w komentarzach zamieszczonych pod nagraniem:
,,Dla informacji tych, którzy głupio krytykują, nie znając sytuacji… Na początku studniówki był tradycyjny, oficjalny, poważny polonez na „otwarcie balu”, tańczony z dyrekcją i wychowawcami. Natomiast po godz. 24:00, DJ zaproponował taką zabawę. Młodzież została wkręcona, na początku nie wiedzieli o co chodzi, zaczęło się rytmem poloneza, a potem muzyka się zmieniła na techno. Nie było to wyreżyserowane, nie mieli przygotowanego układu, tańczyli na żywo. Muszę przyznać, że wyszło świetnie. Młodzież bawiła się doskonale. Praktycznie wszyscy tańczyli. Najlepsze, że krytykę wyrażają ci, których tam nie było. Ja nie widzę w tym nic nietaktownego. To była tylko zabawa. Film powinien być zatytułowany „Zabawa na studniówce”, bo to nie był oficjalny Polonez!!!!”

A jak było na Waszych Studniówkach? A może bal maturalny dopiero przed Wami? Piszcie w komentarzach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj