Źródło: Pinterest

Na widok przystojnego chłopaka miękną Ci nogi i nie wiesz co powiedzieć? Sprawdź jak stać się królową podrywu, a żaden chłopak Ci się nie oprze!

Wbrew pozorom wcale nie potrzeba wiele, aby zrobić dobre wrażenie na płci przeciwnej. Poniżej znajdziesz 10 sprawdzonych trików, dzięki którym żaden chłopak Ci się nie oprze!

Jak stać się królową podrywu?

Bądź odważna

Jeśli będziesz bała się wykonać pierwszy krok i zacząć rozmowę, nic z tego nie będzie. Nie musisz od razu wyznawać chłopakowi miłości, najważniejsze to się przemóc i do niego podejść. Jesteś nieśmiała? Poćwicz na obcych ludziach! Podejdź do kogoś i zapytaj o godzinę. Najlepiej jeśli będziesz miała na ręce zegarek. Jeśli ktoś zagada Cię o to – możesz wyjaśnić, że pracujesz nad pewnością siebie lub odpowiedzieć, że jest zepsuty. Najważniejsze, żebyś się odważyła i pokonała strach, który siedzi wyłącznie w Twojej głowie.

Ćwicz

Zapytanie o godzinę emerytki lub dziewczyny w Twoim wieku, to żaden problem? W takim razie spróbuj z jakimś przystojniakiem spotkanym na przystanku. Zapytaj jak dojechać w jakieś miejsce i spróbuj jak najdłużej podtrzymać tę rozmowę. A może jedzie w tym samym kierunku? 🙂 Nie obawiaj się, przecież prawdopodobnie już nigdy się nie zobaczycie. Pamiętaj, że trening czyni mistrza, więc im więcej przeżyjesz takich sytuacji tym lepiej.

Uśmiechaj się

Być może wyda Ci się to dziwne, ale każdy odwzajemniony uśmiech doda Ci pewności siebie. Poza tym zawsze jest szansa, że jakieś ciacho zachęcone Twoim uśmiechem, zacznie z Tobą rozmowę 🙂

Nie poddawaj się

Wymarzona osoba mówi Ci, że nie jest Tobą zainteresowana? Olej to! Na świecie żyje tyle fajnych osób, że nie warto przejmować się tą jedną.

Bądź pewna siebie!

Chłopcy uwielbiają dziewczyny, które wiedzą czego chcą, dlatego pewność siebie bardzo ich pociąga. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić i nie być odbierana jako osoba arogancka.

Jak stać się królową podrywu?

Zawsze dobrze wyglądaj

Delikatny makijaż i strój, w którym wyglądasz świetnie, dodadzą Ci pewności siebie. Chłopacy lubią zadbane dziewczyny.

Obserwuj

Nie wszyscy chłopacy lubią być podrywani. Są również tacy, który sami wolą przejmować inicjatywę. Skąd w takim razie wiedzieć z jakim typem faceta masz do czynienia? Poobserwuj go! Wyślij mu sygnał, że jesteś nim zainteresowana i zobacz co się stanie. Jeśli nie wyjdzie z inicjatywą, przejdź do ,,ataku” 🙂

Flirtuj

Żeby stać się mistrzynią podrywu, musisz być również mistrzynią flirtowania. Drażnij się z nim, patrz głęboko w oczy podczas rozmowy, powiedz jakiś komplement, dotknij go przez przypadek.

Bądź dobrą rozmówczynią

Przygotuj sobie kilka sprawdzonych tematów dla nowo poznanych osób, tak, żeby nigdy strach przed krępującą ciszą nie stopował Cię i zniechęcał do rozpoczęcia rozmowy.

Zbliż się do niego

Według badań granica przestrzeni osobistej wynosi 50 centymetrów. Bliżej pozwalamy zbliżać się tylko osobom zaprzyjaźnionym oraz bliskim, dlatego zrób wszystko aby przekroczyć tę granicę, ale nic na siłę! Podczas rozmowy pochyl się w jego stronę i ścisz ton głosu, tak aby on musiał się do Ciebie zbliżyć, by dobrze Cię słyszeć. W ten sposób podświadomie dasz mu do zrozumienia, że jesteś mu bliska.

Źródło zdjęć: http://hdwallpaperdaily.com | http://favim.com

12 KOMENTARZE

  1. Możecie dać post o tych tematach dla nowo poznanych osób? Bardzo by mi się przydał, gdyż nigdy nie wiem o czym rozmawiac z takimi osobami…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj