Źródło: Pinterest

Na widok przystojnego chłopaka miękną Ci nogi i nie wiesz co powiedzieć? Sprawdź jak stać się królową podrywu, a żaden chłopak Ci się nie oprze!

Bądź odważna. Jeśli będziesz bała się wykonać pierwszy krok i zacząć rozmowę, nic z tego nie będzie. Nie musisz od razu wyznawać chłopakowi miłości, najważniejsze to się przemóc i do niego podejść. Jesteś nieśmiała? Poćwicz na obcych ludziach! Podejdź do kogoś i zapytaj o godzinę. Najlepiej jeśli będziesz miała na ręce zegarek. Jeśli ktoś zagada Cię o to – możesz wyjaśnić, że pracujesz nad pewnością siebie lub odpowiedzieć, że jest zepsuty. Najważniejsze, żebyś się odważyła i pokonała strach, który siedzi wyłącznie w Twojej głowie.

Ćwicz. Zapytanie o godzinę emerytki lub dziewczyny w Twoim wieku, to żaden problem? W takim razie spróbuj z jakimś przystojniakiem spotkanym na przystanku. Zapytaj jak dojechać w jakieś miejsce i spróbuj jak najdłużej podtrzymać tę rozmowę. A może jedzie w tym samym kierunku? 🙂 Nie obawiaj się, przecież prawdopodobnie już nigdy się nie zobaczycie. Pamiętaj, że trening czyni mistrza, więc im więcej przeżyjesz takich sytuacji tym lepiej.

Uśmiechaj się. Być może wyda Ci się to dziwne, ale każdy odwzajemniony uśmiech doda Ci pewności siebie. Poza tym zawsze jest szansa, że jakieś ciacho zachęcone Twoim uśmiechem, zacznie z Tobą rozmowę 🙂

Nie poddawaj się. Wymarzona osoba mówi Ci, że nie jest Tobą zainteresowana? Olej to! Na świecie żyje tyle fajnych osób, że nie warto przejmować się tą jedną.

Bądź pewna siebie! Chłopcy uwielbiają dziewczyny, które wiedzą czego chcą, dlatego pewność siebie bardzo ich pociąga. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić i nie być odbierana jako osoba arogancka.

Czytaj dalej:

12 KOMENTARZE

  1. Możecie dać post o tych tematach dla nowo poznanych osób? Bardzo by mi się przydał, gdyż nigdy nie wiem o czym rozmawiac z takimi osobami…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here