Pexels

Nasze czytelniczki opowiadają o najlepszych randkach, na jakich były. Poznajcie te historie!

WYZNANIA: ,,To była najlepsza randka w życiu!”

,,Moja najlepsza randka była z okazji rocznicy związku z moim chłopakiem. Wie, że uwielbiam sushi, więc zabrał mnie na specjalny kurs, gdzie mogliśmy zrobić nasze ulubione rolki, a potem wszystko zjeść. Mój Misio jest cudowny!”. Alicja, 17 lat.

,,Byłam tylko na jednej randce w życiu i chociaż chłopak już się więcej do mnie nie odezwał, to i tak była najlepsza w moim życiu, no bo jedyna haha. Poszliśmy na gorącą czekoladę i nawet fajnie nam się gadało, także do dzisiaj nie wiem, czemu mnie olał”. Karina, 15 lat.

,,Chłopak, któremu od dawna się podobałam, namówił mnie na randkę. Widać, że ogromnie mu zależało, bo zabrał mnie na piknik na dachu swojego domu. Mieszka nad jeziorem, a stamtąd mieliśmy cudowny widok na zachodzące słońce. Było po prostu magicznie! Oczywiście to nie była nasza jedyna randka, ale ta pierwsza, zrobiła na mnie największe wrażenie”. Magda, 17 lat.

,,Wstyd się przyznać, ale nie byłam jeszcze na żadnej randce… Ale jak już będę, to na pewno Wam o tym napiszę!”. Julia, 16 lat.

,,Maciek powiedział mi, że mam ubrać wygodne ciuchy i zabiera mnie w pewne miejsce. Za nic w świecie nie chciał mi powiedzieć dokąd jedziemy. Okazało się, że to był park linowy! Nigdy wcześniej nie byłam w takim miejscu, a było tam naprawdę super. Randka życia”. Hania, 15 lat.

,,Ja to może opowiem o mojej wymarzonej randce, bo te na których byłam, to były takie przeciętne. Mój crush mówi mi, żebym ubrała się elegancko i była gotowa na 19. Przyjeżdża punktualnie z bukietem róż i zabiera mnie na romantyczną kolację. Są świece i nastrojowa muzyka w tle. Po kolacji idziemy do teatru albo zabiera mnie na jakiś punkt widokowy, gdzie po raz pierwszy się całujemy. Mam nadzieję, że kiedyś moje marzenie się spełni”. Iwona, 14 lat.

Opowiedzcie nam o Waszych najlepszych randkach! 🙂

To była najlepsza randka w życiu

Źródło zdjęć: http://pixabay.com

1 KOMENTARZ

  1. Może to nie była najlepsza, ale zapadła mi w pamięci.
    Byłam z moich chłopakiem na spacerze, przeszliśmy obok bloku jego babci i weszliśmy do kawiarni. Zamówiliśmy kawę i jakieś ciasto a po chwili dzwoni jego telefon – a dokładnie babcia. Kazała mu przejść ze mną pod jej blokiem jeszcze raz żeby mogła ocenić czy jestem grzechu warta xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj