Pexels

Nasze czytelniczki opowiadają o najlepszych randkach, na jakich były. Poznajcie te historie!

,,Moja najlepsza randka była z okazji rocznicy związku z moim chłopakiem. Wie, że uwielbiam sushi, więc zabrał mnie na specjalny kurs, gdzie mogliśmy zrobić nasze ulubione rolki, a potem wszystko zjeść. Mój Misio jest cudowny!”. Alicja, 17 lat.

,,Byłam tylko na jednej randce w życiu i chociaż chłopak już się więcej do mnie nie odezwał, to i tak była najlepsza w moim życiu, no bo jedyna haha. Poszliśmy na gorącą czekoladę i nawet fajnie nam się gadało, także do dzisiaj nie wiem, czemu mnie olał”. Karina, 15 lat.

,,Chłopak, któremu od dawna się podobałam, namówił mnie na randkę. Widać, że ogromnie mu zależało, bo zabrał mnie na piknik na dachu swojego domu. Mieszka nad jeziorem, a stamtąd mieliśmy cudowny widok na zachodzące słońce. Było po prostu magicznie! Oczywiście to nie była nasza jedyna randka, ale ta pierwsza, zrobiła na mnie największe wrażenie”. Magda, 17 lat.

Czytaj dalej:

1 KOMENTARZ

  1. Może to nie była najlepsza, ale zapadła mi w pamięci.
    Byłam z moich chłopakiem na spacerze, przeszliśmy obok bloku jego babci i weszliśmy do kawiarni. Zamówiliśmy kawę i jakieś ciasto a po chwili dzwoni jego telefon – a dokładnie babcia. Kazała mu przejść ze mną pod jej blokiem jeszcze raz żeby mogła ocenić czy jestem grzechu warta xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here