Źródło: Pinterest

Niedługo masz rocznicę związku i chciałabyś ją uczcić, ale brak Ci pomysłu, jak to zrobić? W tym wpisie znajdziesz kilka propozycji na spędzenie tego wyjątkowego dnia.

Pierwsza rocznica związku to duży powód do świętowania. Jeśli chcesz spędzić ten dzień wyjątkowo, ale nie masz pomysłu co zrobić, to poniżej znajdziesz 5 naszych propozycji.

Jak świętować rocznicę związku?

1. Romantyczna kolacja. To standardowy pomysł, który zazwyczaj gwarantuje udany wieczór. W końcu kto z nas nie lubi jeść? ? Jeśli nie stać Was na kolację w restauracji, to przygotujcie jakieś pyszne danie sami w domu. Zapalone świece wprowadzą Was w romantyczny nastrój.

2. Oglądanie wspólnych zdjęć. Jeśli macie album z wywołanymi zdjęciami to jeszcze lepiej! Możesz też zrobić taki w ramach prezentu. Oglądanie i wspominanie tych wszystkich momentów uwiecznionych na fotkach, z pewnością będzie wspaniałym przeżyciem.

3. Odtworzenie Waszej pierwszej randki. Ubierzcie się tak samo jak wtedy i idźcie w to samo miejsce. To może być naprawdę fajne przeżycie dla Was obojga.

4. Sesja zdjęciowa. Ten wyjątkowy dzień warto uwiecznić w wyjątkowy sposób. A może będziecie robić sobie zdjęcia co roku? Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć jak zmienialiście się na przestrzeni lat.

5. Miłosna gra. Uprzedź ukochanego, żeby również mógł się do tego przygotować. Oboje wymyślcie po kilka zadań, wypiszcie je na karteczkach i wrzućcie do jakiegoś pojemnika. Na zmianę losujcie karteczki i wykonujcie zadania na nich wypisane. Oto przykładowe pomysły na zadania:

  • Masaż;
  • Pocałunki;
  • Przygotowanie pysznej kolacji dla drugiej osoby;
  • Spełnianie zachcianek przez cały dzień;
  • Codzienne (szczere) komplementy przez tydzień;
  • Przygotowanie miłej niespodzianki dla drugiej osoby;
  • Nietypowe wyznanie miłości (zadanie dla kreatywnych).

Masz jakieś inne propozycje na spędzenie rocznicy? Napisz nam w komentarzu!

rocznica związku
Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Mnie chłopak zabrał do restauracji, bo uwielbiam kuchnię azjatycką, było bardzo elegancko i romantycznie, do tego dostałam jeszcze różę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj