Jak ukryć związek przed rodzicami?
Źródło: Pinterest

Masz chłopaka, ale Twoi rodzice są przeciwni temu związkowi? Koniecznie zobacz, jak ukryć ten związek!

Ukrywanie związku przed rodzicami to rzadko kiedy nasz wybór. Zazwyczaj jest to przymus. Z pewnością każda z Was kiedyś to słyszała:

?Jesteś za młoda, by mieć chłopaka!?

?Najpierw nauka, później miłości.?

?Nie chcę zostać jeszcze babcią/dziadkiem!?

Brzmi znajomo? Rodzice się o nas bardzo martwią. Chcą dla nas jak najlepiej, ale nie zawsze okazują to w dobry sposób. Czasami ich zachowanie wynika z chęci ochronienia nas przed błędami ich młodości. My jednak widzimy to inaczej. Często buzuje w nas zazdrość, kiedy widzimy, że nasza przyjaciółka chodzi wszędzie ze swoim chłopakiem i nikt nie ma nic przeciwko, a nasi rodzice krzywo patrzą na każdego kolegę. Wtedy chcąc nie chcąc zaczynamy się kryć z naszymi uczuciami.

Jak ukryć przed rodzicami związek?

Propozycji jest kilka. Możemy po prostu kłamać, posługiwać się przyjaciółką w celu posiadania alibi na wyjścia. Jednak to nie jest najlepsza droga. Nie łudźmy się. Kłamstwo ma krótkie nogi. Na dłuższą metę takie ukrywanie się może sprawiać problemy, a w końcu się wydać. Wbrew pozorom Wasi rodzice to też ludzie 🙂 Też byli kiedyś młodzi i przeżywali pierwsze miłostki, a dzisiaj nastolatki dojrzewają po prostu szybciej.

Naszym zdaniem najlepszym wyjściem będzie przedstawienie chłopaka jako zwykłego kumpla. Pozwól, aby rodzice się z nim oswoili. Jeśli pokaże im się on z dobrej strony, zaufają mu i z pewnością się do niego przekonają. Jeśli będzie figurował on w gronie Twoich znajomych jedynie jako kolega, nie powinno być problemu. Kiedy rodzice już go polubią, łatwiej będzie im przełknąć fakt, że łączy Was coś więcej niż tylko przyjaźń.

Czasem nie warto się ukrywać. Strach przed reakcją rodziców nas paraliżuje, a okazuje się, że wystarczy zwykła, szczera rozmowa. Przeprowadzona w mądry, przemyślany sposób pokaże rodzicom, że jesteś wystarczająco dojrzała, aby mieć chłopaka.

Miałyście już pierwszego chłopaka? A może masz go w tym momencie? Co na to Wasi rodzice? Opisz nam swoją historię 🙂

Polecamy: Jak wyznać miłość chłopakowi?

Jak ukryć związek przed rodzicami?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj