Jak wyznać miłość chłopakowi?

Zastanawiasz się, jak wyznać miłość chłopakowi? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

W relacjach damsko-męskich wyjście z inicjatywą i wykonanie pierwszego kroku, nie wiedzieć czemu, przypisuje się chłopakowi. To on pierwszy powinien zagadać, pierwszy powinien zaproponować spotkanie, pierwszy powinien zainicjować pocałunek. Może tym razem warto odwróć role i to Ty jako pierwsza wyznasz mu miłość? Jesteśmy przekonane, że sprawi to chłopakowi ogromną radość.

Ważna rzecz! Lepiej nie wyznawaj chłopakowi swoich uczuć, jeśli nie jesteś pewna, że on je odwzajemnia i jeśli nie jesteście w związku. Mogłabyś go tym wystraszyć. Jasne, możesz mu w delikatny sposób zasygnalizować, że Ci się podoba, ale nie bądź przy tym zbyt nachalna.

Jak wyznać miłość chłopakowi?

Magia słów. Musisz wybrać odpowiedni moment, by wyznać mu miłość. Nie rób tego przez messengera czy sms-y. Takie wyznanie to coś bardzo ważnego, nie psuj znaczenia tych słów, wyznając je w tak byle jaki sposób. Najlepiej zrobić to, gdy będziecie sam na sam, bez żadnych ,,rozpraszaczy” w postaci rodziny lub znajomych. Gdy poczujesz, że właśnie nadszedł ten idealny moment, przytul go (opcjonalnie pocałuj), spójrz mu w oczy, uśmiechnij się i powiedz mu te dwa najważniejsze słowa – ,,Kocham Cię”.

Alternatywną opcją dla osób, które są dosyć nieśmiałe i wiedzą, że jeszcze sobie z tym nie poradzą, jest napisanie listu miłosnego. Będzie to równie cenne wyznanie, gdy słowa będą wiernie oddawać to, co czujemy i będą płynąć prosto z serduszka 🙂

Milczenie jest złotem… Żeby wyznać miłość w piękny sposób, niekoniecznie trzeba używać słów. Swoje uczucia można okazać czynami, codziennymi czynnościami. Wystarczy obdarzyć partnera uśmiechem, skomplementować go lub ugotować coś smacznego, by pokazać mu, że nam na nim zależy.

NIE BÓJ SIĘ OKAZYWAĆ UCZUĆ! To co czujesz, to żaden powód do wstydu!

Czytaj także: Błędy dziewczyn na początku związku

Jak wyznać miłość chłopakowi?
Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Bosz, kocham tę stronę! Przeczytałam ten wpis i w sumie mam delikatne zastrzeżenie do „rozpraszaczy”, konkretnie chodzi mi o znajomych. Ja sama planuję dzisiaj po południu wyznać crushowi miłość (piszę to prawie o 2:00, bo nie mogę usnąć, myśląc o tym chłopaku). Ja i on spotykam się z naszą dobrą paczką przyjaciół i chciałabym to zrobić przy nich. Mimo wszystko mam nadzieję, że dzięki temu wpisowi poradzę sobie trochę lepiej, pozdrawiam serdecznie, nocne marki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj