Boisz się, że się nie uda? Myślisz, że jesteś skazana na porażkę? Sprawdź, jak zmienić swoje nastawienie.

Największym i dotąd niepojmanym mordercą naszych marzeń jest strach przed porażką. Tyle niezrealizowanych marzeń ucieka nam przez palce, tylko dlatego, że jakaś wewnętrzna blokada odcina nam drogę do ich spełniania. Ten znak z napisem ,,STOP” stoi i przeszkadza, dlatego trzeba czasem lekko nagiąć prawo, wyrwać znak w całej okazałości i nie przejmować się swoim wandalizmem.

Ile razy próbowałaś wziąć się w garść i zacząć spełniać swoje marzenia? Ile razy Ci się to udało, a ile szans straciłaś, poprzez wewnętrzny strach i niepokój?

Boisz się spróbować, bo być może kiedyś coś Ci nie wyszło i teraz uważasz siebie za osobę, której nie ma prawa się udać. Masz złe zdanie na swój temat, poprzez swoje życiowe porażki i wolisz odsunąć się w cień, niż o siebie zawalczyć. Z góry obstawiasz, że Twój trud pójdzie na marne, bo przecież na pewno się nie uda. Przezwyciężyć strach jest ciężko, dlatego często wybierasz tą łatwiejszą opcję, czyli zrobienie z siebie ofiary. Robisz tak, ponieważ nie wymaga to jakichś specjalnych umiejętności.

Czytaj dalej:

1
2
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here