Podkłady to jedne z najbardziej popularnych kolorowych kosmetyków i prawie każda dziewczyna używa tego typu produktów. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni podkład!

Bardzo często w sklepie wydaje nam się, że wszystko jest w porządku, ale kiedy używamy podkładu przez kilka tygodni, nagle okazuje się, że to kolejny niewypał. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak kupić odpowiedni kosmetyk. Podkłady utleniające się – niestety bardzo często spotykamy się z tym problemem. Pamiętajcie, że dobrej jakości produkt nie może zmieniać koloru, a przynajmniej nie aż tak, żeby było widać to z daleka.

Jak wybrać dobry podkład?

Dobór odpowiedniego odcienia to nie lada wyzwanie. Skóra może mieć ton ciepły lub zimny. Trzeba zwrócić na to uwagę i dopasować kolor tak, aby był jak najbardziej zbliżony do naturalnego odcienia skóry.

Przy zakupie podkładu w drogerii pamiętaj, żeby sprawdzić ocień w świetle dziennym, ponieważ żółte światło przekłamuje obraz. W przeciwnym razie istnieje duże ryzyko, że kupisz zły kolor.

Jeżeli nie masz problematycznej cery, rozważ stosowanie samego pudru. Wykończenie będzie wtedy najbardziej naturalne, i unikniesz efektu maski.

Źle nałożony podkład również nie wygląda atrakcyjnie. Możemy aplikować kosmetyk palcami, gąbką lub pędzlem. Wypróbuj każdą z metod i zadecyduj, która z nich jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Mamy nadzieję, że pomogłyśmy Ci w doborze właściwego podkładu! Jeśli znasz więcej sposobów na dobranie podkładu, to podziel się w komentarzu swoimi radami!

Czytaj także: Czy jesteś uzależniona od makijażu?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj