Zobacz nasze sprawdzone sposoby na ujednolicenie koloru skóry!

Trądzik, blizny, cienie pod oczami, znamiona – istnieje wiele czynników, przez które nie możesz cieszyć się jednolitym kolorytem skóry. My jednak znamy kilka super trików, aby go wyrównać.

#1. Świeże powietrze. Najczęstszą przyczyną nierównego kolorytu jest niedotlenienie. Twoja skóra potrzebuje oddychać świeżym powietrzem, więc staraj się każdego dnia wygospodarować około 30 minut na spacer. Wietrz pomieszczenia w domu i, jeśli to możliwe, dostarczaj skórze tlenu wszędzie, gdzie spędzasz więcej czasu.

#2. Dieta.  Jak wiadomo, odpowiednie jedzenie ma ogromny wpływ na stan naszej skóry. Jeżeli wprowadzisz do swojej diety więcej owoców – szczególnie tych bogatych w witaminę C – po pewnym czasie będziesz mogła cieszyć się pięknym, jednolitym kolorem skóry. Owoce możesz spożywać w różnej postaci, na przykład: sok z cytryny pij razem z wodą niczym lemoniadę, pij soki pomarańczowe, jedz sałatki owocowe. Pamiętaj też o nawadnianiu organizmu, aby skóra wyglądała zdrowo i promiennie.

#3. Ochrona słoneczna. Lato już niedługo, ale niestety słońce nie sprzyja naszej skórze. Powoduje ono starzenie się skóry i powstawanie nowych przebarwień. Nie musisz ukrywać się całymi dniami w cieniu, aby nie narażać swojej skóry na niebezpieczeństwa. Wystarczy, że zaopatrzysz się w dobry krem z filtrem. Im wyższy filtr SPF, tym lepiej będzie chroniona Twoja twarz.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here