Jak wyznać chłopakowi miłość w Walentynki?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/739364463803392645 || https://pl.pinterest.com/pin/685039793303860016 || https://pl.pinterest.com/pin/585256914060888469

Zastanawiasz się, jak wyznać miłość chłopakowi w Walentynki? W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić skutecznie!

Zbliżają się Walentynki, a więc idealny dzień na wyznanie swoich uczuć osobie, która nam się podoba. Jeżeli i Ty postanowiłaś wykorzystać tę okazję, aby wyznać komuś miłość, to z pewnością zastanawiasz się, jak to zrobić. Poniżej przedstawiamy nasze pomysły.

Jak wyznać chłopakowi miłość w Walentynki?

Załóżmy, że jesteś zbyt nieśmiała, aby po prostu podejść i powiedzieć mu to co czujesz prosto w oczy.

#1. Podrzuć chłopakowi kartkę

To bardzo popularny, ale jednocześnie też skuteczny sposób na wyznanie komuś miłości. Kartkę możesz przygotować samodzielnie lub wybrać opcję dla mniej uzdolnionych plastycznie, czyli po prostu kupić gotowca.

#2. Kup mu jakiś drobny prezent

Zamiast kartki możesz zdecydować się na coś bardziej wyszukanego i kupić chłopakowi drobny upominek. Jest to nieco droższa opcja, ale zagwarantuje Ci to niepowtarzalność, szczególnie jeśli zadłużyłaś się w popularnym chłopaku.

#3. Wykorzystaj swoje talenty

Umiesz pisać zabawne wiersze, śpiewasz albo malujesz? Wykorzystaj swoje talenty, aby wyznać miłość chłopakowi! On z pewnością to doceni.

#4. Pozdrów go za pośrednictwem poczty walentynkowej

W wielu szkołach z okazji Walentynek można kogoś pozdrowić za pomocą radiowęzła. Odważ się i pozdrów swojego ukochanego!

#5. Zamów dla niego piosenkę w radiu

To romantyczny gest, który nic nie kosztuje (czasami trzeba wysłać smsa). Możesz też zgłosić Was do radiowej zabawy, w której zaprosisz go na kolację.

Czytaj także: Top 15 polskich piosenek na Walentynki!

piosenki na walentynki
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/813181276451001157/

1 KOMENTARZ

  1. Czy ktoś rozważa te rady?
    Skąd pomysł na taki temat? czemu trzeba wyznawać miłość? takie rzeczy robi się kiedy się czuje. I żadna nieśmiałość temu nie przeszkodzi i nie ma żadnego znaczenia. Jeśli czujemy się z drugą osobą komfortowo i faktycznie kochamy tą osobę, to nie będziemy sie zastanawiać jak wyznać uczucie. Po prostu to czujemy i okazujemy i mówimy. To będzie impuls.
    Jeśli ktoś się zastanawia jak wyznać miłość, to chyba nie do końca jest miłość. Bo może relacja nie jest jeszcze bliska. A jeśli nie jest bliska, to raczej zakochanie, emocje a nie miłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj