Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://favim.com/image/6311989

Zastanawiasz się, w jaki sposób zapytać dziewczynę o chodzenie? Chcesz być przy tym romantyczny i zrobić dobre wrażenie na swojej wybrance? W tym wpisie pokażemy Ci kilka pomysłów.

Zapytanie dziewczyny, która Ci się podoba, czy chciałaby być z Tobą w związku, to z pewnością stresująca sytuacja. Często chłopcy w Twoim wieku nie wiedzą jak się zachować, co z tej okazji przygotować i kiedy jest na to właściwy moment.

Jeśli Ty także jesteś w takiej sytuacji, wypróbuj któryś z naszych pomysłów. Jesteśmy niemal pewne, że w ten sposób przekonasz dziewczynę do powiedzenia ?tak? ?

Jak zapytać dziewczynę o związek? Wypróbuj nasze pomysły!

Kiedy jest odpowiedni moment na to, aby zapytać dziewczynę o związek?

Każdy jest gotowy na ten krok w innym czasie. Jeśli tylko czujesz coś do dziewczyny, widzisz że oboje lubicie spędzać ze sobą czas, czujecie się ze sobą super i pragniecie ciągle być blisko siebie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapytać dziewczynę o związek. Jeśli masz wątpliwości lub znacie się stosunkowo krótko, nie zmuszaj się do tego i poczekaj jeszcze trochę. Poniżej pokazujemy Tobie kiedy i w jaki sposób najlepiej zapytać dziewczynę o chodzenie.

Podczas romantycznej kolacji

Dobrym sposobem na zapytanie dziewczynę o związek jest zaproszenie jej na romantyczną kolację. Oczywiście nie musi być to restauracja. Możesz sam coś ugotować i zaprosić ją do domu, ale również dobrze może to być nawet piknik. Zadbaj po prostu o to, aby było romantycznie i nieco inaczej niż zwykle. Zapewnij Wam odpowiednie miejsce, gdzie będziecie sami. Dziewczyna poczuje, że jest to specjalna okazja i z pewnością jej tym zaimponujesz.

Na wspólnej wycieczce

A może wybierzecie się wspólnie w jakieś piękne miejsce? Pokaż jej piękny krajobraz, który będzie idealnym tłem dla Twojego miłosnego wyznania ?

Poprzez romantyczny liścik

Jeśli wstydzisz się zapytać ją wprost, napisz do niej list. Oczywiście nie zapomnij o jakiś słodkich słówkach czy wierszykach. Bądź przy niej podczas odczytywania wiadomości, aby mieć pewność, że zrozumiała przekaz i zobaczyć jej reakcję.

Przy podarowaniu jej kwiatów

Nie każda kobieta lubi kwiaty, ale większość ucieszy się z takiego prezentu. Podaruj jej w ten dzień bukiet i oczywiście coś słodkiego 🙂 Twoja wybranka z pewnością poczuje się wyjątkowo. Jeśli dziewczyna nie lubi kwiatów, możesz jej podarować jakiś drobiazg, np.: misia, bransoletkę czy breloczek, na którym będzie napisane coś miłego.

Przez romantyczną niespodziankę

Może to być ciastko, które będzie miało doczepioną karteczkę z pytaniem o związek, może to być piosenka napisana specjalne dla niej lub napis pozostawiony na zaparowanej szybie. Wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy i czym zaskoczysz pozytywnie dziewczynę. Pamiętaj, że oprócz napisów dobrze jest także porozmawiać w cztery oczy, aby dziewczyna potraktowała to na serio. Raczej unikaj głupich czy obleśnych pomysłów oraz pytania dziewczynę o związek przez Internet, jeśli chcesz by traktowała Cię poważnie. Pokaż jak bardzo Ci na niej zależy, a z pewnością to doceni ?

Powodzenia!

Czytaj także: Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?
Źródło: https://favim.com/image/6306934

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj