Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, gdzie możesz zaprosić dziewczynę, aby sprawić jej przyjemność? W tym wpisie znajdziesz 10 propozycji najlepszych miejsc na randkę!

Wybór odpowiedniego miejsca na randkę może stanowić nie lada wyzwanie. Przy pierwszym spotkaniu ma to szczególnie znaczenie, bo może mieć wpływ na dalszy przebieg znajomości – im lepiej będziemy się bawić, tym większa szansa, że zobaczymy się ponownie. W tym wpisie podpowiadamy, gdzie zabrać dziewczynę, żeby była zadowolona.

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

Zoo

Wyjście do ogrodu zoologicznego może być świetnym pomysłem na randkę! Spacer wśród zwierząt z pewnością będzie nie zwykle ciekawy, nawet jeśli nie będzie to Wasza pierwszą wizyta w tym miejscu.

Puszczanie lampionu

Noce nie są jeszcze bardzo zimne, więc wieczorny spacer można zakończyć puszczaniem lampionu. Większość dziewczyn doceni taki gest, gdyż jest to szalenie romantyczne. Na lampionie możecie napisać Wasze imiona albo marzenia, które chcielibyście razem zrealizować.

Park rozrywki

Być może w Waszym mieście znajduje się jakiś park rozrywki, a jeśli nie, to możecie wybrać się w takie miejsce na wycieczkę pociągiem albo autostopem. Świetna rozrywka i niezapomniana przygoda gwarantowane!

Manufaktura cukierków

Wytwórnie łakoci znajdują się w każdym większym mieście. Dla każdego miłośnika słodkości możliwość zobaczenia na własne oczy oraz spróbowania świeżo zrobionych cukierków, to nie lada gratka!

Escape room

Choć zwykle na tego typu rozrywkę decyduje się większa grupa znajomych, to pary również mogą znaleźć coś dla siebie. To będzie świetny sprawdzian dla Waszej dwójki, jak radzicie sobie w niespodziewanych sytuacjach i czy potraficie ze sobą współpracować.

Wspólne gotowanie

Możesz zaprosić dziewczynę do swojej kuchni na wspólne gotowanie. Jeżeli oboje lubicie taką formę spędzania wolnego czasu, to z pewnością będziecie się przy tym świetnie bawić. Nagrodą będzie oczywiście przepyszne danie, które przygotujecie.

Kręcenie filmu

Wymyśl kilka scenariuszy i wylosujcie jeden z nich albo po prostu idźcie na żywioł! Z pewnością podczas kręcenia filmu będziecie się świetnie bawić, a przy okazji zyskacie pamiątkę na całe życie!

Kręgle lub bilard

Odrobina rywalizacji może wpłynąć bardzo korzystnie na Waszą znajomość! Oczywiście jako gentleman powinieneś pozwolić wygrać dziewczynie choć jeden raz 🙂 Zarówno kręgle, jak i bilard to rozrywka, która spodoba się większości kobiet.

Salon gier

Co powiesz na powrót do lat dziecięcych? W salonie gier na pewno nie będziecie się nudzić! Symulatory, gry video, flippery, cymbergaj, strzelnice, rzutki, automaty taneczne, a ponadto rzucanie piłki do kosza, uderzanie w worek bokserski czy kopanie piłki nożnej dostarczą Wam rozrywki na kilka godzin.

Kino lub maraton filmowy

Kino to zawsze dobra opcja, ale jeśli chciałbyś zagwarantować Wam więcej prywatności, to zdecydowanie lepszym pomysłem będzie zorganizowanie maratonu filmowego w domowym zaciszu. Nie zapomnij o przygotowaniu przekąsek, czegoś do picia i wygodnego miejsca z ciepłym kocem oraz poduszkami.

Czytaj także: O czym rozmawiać z dziewczyną?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj