Źródło: Pinterest

Brakuje Ci wspólnych tematów do rozmów  z dziewczyną? Skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Jedną z największych naszych obaw, związanych z kontaktem z drugą osobą, jest brak tematów do rozmowy. Cisza, która wtedy zalega jest niesamowicie krępująca, dlatego warto już wcześniej przygotować sobie kilka tematów, które w razie potrzeby wykorzystamy. Poniżej przedstawiamy kilka naszych pomysłów.

O czym rozmawiać z dziewczyną?

#1. O filmach lub serialach

To bardzo bezpieczny temat, bo większość osób ogląda filmy lub seriale. Zapytaj ją, co ostatnio widziała i czy poleca tę produkcję. To może być też świetny pretekst do obejrzenia czegoś wspólnie.

#2. O planach na wakacje

Zbliża się lato, koronawirus pomału odpuszcza, więc wiele osób planuje wyjazdy. Być może Twoja rozmówczyni również. Większość dziewczyn uwielbia planować, więc całkiem możliwe, że ona również ma już jakieś pomysły.

#3. O jej zainteresowaniach

Jeżeli dziewczyna ma jakieś pasje, to warto ją o to zapytać. Z pewnością chętnie opowie Ci o swoim hobby, a kto wie, może nawet zaraz swoją pasją?

#4. O szkole

Być może nie jest to idealny temat na lato i wakacje, ale masz pewność, że będzie o czym rozmawiać. Możesz od razu wypytać o plany na dalszą edukację lub wymarzony zawód w przyszłości.

#5. Co ceni sobie w innych ludziach

To poważny temat, ale nikt nie powiedział, że trzeba rozmawiać tylko na te lekkie. Dzięki temu masz szansę dowiedzieć się, co jest dla niej naprawdę ważne i czy kierujecie się w życiu tym samym.

#6. O bieżących wydarzeniach

To bezpieczny wybór, szczególnie gdy nie znamy się zbyt dobrze. Większość osób orientuje się w bieżących wydarzeniach, a nawet jeśli nie, to chętnie na ten temat posłuchają.

Czytaj także: Jak poderwać starszą dziewczynę?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj